Квартира для сдачи с живописным видом на парк
Анастасия Белогривцева
Однокомнатную квартиру с живописным видом на парк-музей украинского быта «Мамаева Слобода» заказчики приобрели с целью дальнейшей сдачи ее в аренду. А возможно и перепродажи. Чтобы любая из сделок состоялась как можно удачно, владельцы недвижимости обратились за помощью к дизайнеру. Универсальное пространство для жизни при небольшом бюджете реализации создала Елена Андреева.
Дом, где располагается квартира, о которой сегодня пойдет речь, соседствует с киевским авиационным институтом НАУ. Пешая доступность к учебным корпусам и близость к студенческому городку натолкнула владельцев апартаментов если не на продажу, так на сдачу недвижимости студенту. Помимо выгодного расположения, из панорамных окон квартиры открывается великолепный вид сразу на два парка: «Мамаеву Слободу» и Отрадный. Площадь квартиры составляет 43 кв.м, поэтому, по мнению владельцев, комфортным пребывание в апартаментах будет для одного человека. А дабы этот самый комфорт усилить, дизайнер Елена Андреева реализовала ряд перепланировочных решений, которые выгодно повлияли на эргономику пространства.
Так, в рамках перепланировки во входной зоне образовалась гардеробная комнатка, в жилой комнате появилась спальная зона, а территория гостиной была объединена с зоной кухни. Часть балкона преобразовали в кабинет (зону для учебы) и присоединили к комнате, а балкон со стороны кухни сейчас выполняет роль лаундж зоны.
Кухня – небольшая, но тут есть все, что необходимо для быстрого завтрака, приготовления ужина и бокала-второго с одногруппниками на выходных.
Жилую комнату Елена разделила на две тематические зоны: ночную (спальню) и дневную (гостиную). Спальню от гостиной отделяет полупрозрачная деревянная перегородка. Стены этой зоны облицованы мягкими звукопоглощающими панелями.
Планировка "ДО"
Планировка "ПОСЛЕ"
Читайте также: Новое пространство – новая жизнь.
https://ua.jooble.org/ международный сайт по поиску работы с аудиторией в более чем 70 странах мира.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.