Когда нет ничего лишнего
HIS
Как работать с пространством, чтобы наполнив его всеми необходимыми функциональными элементами, оставить в нем ощущение свободы и чувство воздуха
Иногда мы излишне переживаем о детализации интерьера нашего жилища. Привносим в него чрезмерное количество декора или же конкретных функциональных объектов, которые, признаться, нам не всегда так уж и нужны. Наслоение текстур, все больше и больше стульев, табуретов, полочек и шкафчиков – пространство теряет свой первоначальный смысл, свою функцию. Работа американского интерьерного дизайнера Calla McNamara на довольно специфическом и необычном примере показывает нам, как работать с пространством, чтобы наполнив его всеми необходимыми функциональными элементами, оставить в нем ощущение свободы и чувство воздуха.
Настроение в интерьере этого дома задает цвет – нейтральная палитра окутывает крайне минималистское решение интерьера, позволяя расставить скромные цветовые акценты в необходимых местах. Безусловно, что реализовать такой концептуальный интерьер, помогла и сдержанная, практически конструктивистская архитектура самого здания. Таким образом, молодой дизайнер Calla McNamara реализовал вполне домашний, комфортный, а главное – уютный интерьер, не впадая в пресловутый американский максимализм, проявив сдержанность и профессионализм.
- Ищу идею RELOGGED: пересмислення зрубу від Balbek Bureau Уявіть собі приватний будинок на березі річки, прихований серед природи, де сучасний дизайн перетинається з автентичною архітектурною традицією зрубу. Це проєкт Relogged від української Balbek Bureau, де традиційна естетика зрубу була переосмислена з метою створення простору, що гармонійно поєднує природну простоту й сучасний комфорт.
-
Архітектурний мінімалізм і декоративність: дім Neville Park у Торонто
- Ищу идею Відновлення спадщини: проєкт SMART25 як симбіоз історії та сучасності Уявіть собі простір, який поєднує в собі дух минулого та сучасну функціональність — саме таким є проект SMART25, створений командою студії Т17. Вони взяли на себе амбіційне завдання — перетворити родинне львівське житло, якому вже майже 100 років, на комфортну та сучасну оселю.
-
Архітектурна студія SHOVK здобула Гран-Прі на XIV Всеукраїнському архітектурному конкурсі ІНТЕР’ЄР РОКУ
Подія -
«Вілла для життя та виживання» від студії NKey: автономний всесвіт на краю світу
Архітектура -
Dzen House: будинок гармонії та спокою від від Shovk Studio
Вибір редакції - Ищу идею Проєк Luxe від Kornienko Architects: від мрії до реальності Власники цього маєтку – досвідчені мандрівники, які відвідали найкращі готелі світу і мріяли про власний будинок, що буде схожий на найрозкішніший та найзручніший готель, якого вони ще не бачили. Для реалізації цієї мрії вони звернулися до Kornienko Architects, і так народилася концепція будинку Luxe.
-
Birdbox – будинок-шпаківня в Норвегії
- Ищу идею Krasnyk House: котедж у Карпатах Архітектори Аліна Саніна та Сергій Губарь звернулися до витоків гуцульської архітектури, щоб побудувати невеликий сучасний котедж у самому серці Карпат. Дворівневий будинок розташований у селі Красник Верховинського району Івано-Франківської області. Проста і лаконічна конструкція, що має характерні риси традиційних дерев'яних будівель, виконана з сучасних і довговічних матеріалів, які гарантують комфорт та затишок, тим самим сприяють розвитку туризму в регіоні.