Кав'ярня ТЕРІ у Південній Кореї від Nameless Architecture

HIS
Ідея поєднати дві окремі будівлі в єдину U-подібну структуру належить дизайнерам південнокорейської компанії Nameless Architecture. Кафе та пекарня хоч і розташовані у різних частинах однієї будівлі, проте є одним закладом під назвою ТERI та успішно вписалися в особливості місцевого ландшафту біля східного підніжжя гори Геренсан в Теджоні, Південна Корея.
Загальна площа ділянки, де було збудовано ТERI, становить 1673 кв.м, площа корисної частини будівлі – 900 кв. м. Поряд з об'єктом височина плавно перетікає в рівнину, а біля входу пробігає стара стежка, що веде до лісу. Красу та автентичність цього місця підкреслює бетонна цегла, що була використана для оздоблення архітектурного ансамблю. Фасадну стіну з іншого боку оформили за допомогою грубої битої цегли, такий підхід створює контраст шляхом іншої освітленості та гри тіней у різний час доби. Вигин внутрішнього дворика продовжено і в інтер'єрі закладу: таким чином внутрішній та зовнішній простори логічно поєднуються за допомогою східчастої конструкції. Оригінально та по-східному лаконічно.
Фото: Kyung Roh
-
Вілла над прірвою: як Villa Sidonius перетворила складний ландшафт на свою перевагу
Архітектура -
Portlantis: новий культурний центр у порту Роттердама
Архітектура -
Без кутів і меж: унікальний круглий дім у Мексиці від Locus
Архітектура -
Захист авторських прав архітекторів: у Києві відбудуться події, присвячені інтелектуальній власності
Подія -
Ищу идею Офісна будівля «Власне місто» – коли архітектура дихає разом із простором Офісна будівля «Власне місто», спроєктована майстернею Віктора Кудіна та відзначена гран-прі Премії Національної Спілки Архітекторів України (НСАУ) 2024, є маніфестом відкритої архітектури. Вона поєднує сучасний дизайн, функціональність і гармонійну інтеграцію з природним середовищем. Це не просто офісний простір, а експеримент, що переосмислює взаємодію людини з містом.
-
Gelephu International Airport: Традиції Бутану у сучасній архітектурі від BIG
Архітектура -
Китайський архітектор Лю Цзякун отримав Прітцкерівську премію 2025 року
-
Архітектурний MeetUp: Як покохати модернізм і врятувати його від забуття?
Подія -
Оголошено переможців «Премії Національної спілки архітекторів України 2024»
Подія -
La Nube: дитячий музей від Snøhetta, що об'єднує людей
Архітектура