Карта світу: гобелен площею 12 метрів від португальської дизайнерки

Ева Шилингер
Пост-радянська алергія на килимові вироби вмить виліковується від одного погляду на роботи текстильного дизайнера з Португалії Ванесси Барраган. Про останню з робіт мисткині — гобелен «Карта світу» — сьогодні й піде мова.
Ванесса Барраган (Vanessa Barragão) — португальська художниця по текстилю, авторка гобелену «Карта світу» розміром 6 метрів на 2 метри. На його виготовлення знадобилося 42 кілограми переробленої вовни та 8 кілограмів джуту з бавовною. Гобелен в'язався вручну, з використанням традиційних технік плетіння гачком. Попри те, що Ванесса працювала з командою асистентів, весь процес в'язання зайняв понад 520 годин. Для декорування карти світу Ванесса Барраган використовувала зображення рідкісних та зникомих видів рослин й коралів, щоб підкреслити екологічну спрямованість своєї роботи.
Проєкт було створено в рамках партнерства між лондонським аеропортом Хітроу та ботанічним і дослідницьким навчальним центром Кью-Гарденс.
Фото: Studio Vanessa Barragão
-
Конкурс «Садовый фотограф года»: звездная пыль, гномики-маки и люпины на рассвете
-
Музичні інструменти та їх прихована архітектура
-
Ищу идею Anonymous Women: фотопроєкт невиразних, проте яскравих жінок Щодень фотографи з усього світу шукають нові способи розповісти унікальні візуальні історії або зловити в кадр те, чого інші не помічають. Фотографиня Петті Керролл вже багато років досліджує американську культуру, тему будинку та місця жінки в ньому. З новими світлинами з серії «Anonymous Women» («Анонімні жінки»), яку жінка постійно поповнює, ми хочемо сьогодні вас познайомити.
-
Comedy Wildlife Photography Awards: самые смешные животные 2021 года
-
Ремонт доріг золотом. Ленд арт від Вахана Авакяна
-
Siena International Photo Award: переможці фотоконкурсу у 2021
-
Осень в снимках Майкла Мелфорда
Огляд -
Виверження вулкана, отруєна ріка та 300-метровий хмарочос: переможці конкурсу Drone Photo Awards 2021
-
Переможці Minimalist Photography Awards 2021
-
Скульптури з воскової крейди, або Crayola як інструмент самовираження