Історія про те, як 3D-принтер надрукував офіс
HIS
Ось до чого техніка дійшла!
Ще рік тому чиновники міста Дубаї разом з компанією Winsum Global з Піднебесної презентували концепт офісної будівлі, що мала бути надрукована на 3D-принтері. Тоді розробники заявили, що реалізація їх проекту займе трохи більше як тиждень ... Та ліпше пізно, ніж ніколи. Днями ідея офісної будівлі, побудованої за допомогою тривимірного друку, була нарешті втілена у життя. Для реалізації проекту «Office of the Future» знадобився 3D-принтер шириною 12 метрів та довжиною 36, висота приладу становила 6 метрів. На збір конструкції знадобилося 17 днів та близько 20 співробітників інженерної компанії.
Тут є усе: електрика, вода, система кондиціонування та, навіть, віконні склопакети зі спеціальними світлофільтрами.
-
The Wild House: скульптурний екологічний дім в Індії
Архітектура - Ищу идею Zaha Hadid Architects: станція метро в Ер-Ріяді У грудні 2024 року відкрилася станція метрополітену King Abdullah Financial District (KAFD), спроєктована архітектурним бюро Zaha Hadid Architects (ZHA). Розташована в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді, станція вражає своїм характерним хвилеподібним решітчастим фасадом, який поєднує сучасну естетику та функціональність.
-
Кубічна церква Frihamnskyrkan: сучасний простір для шведської громади
Архітектура - Ищу идею Людиноцентрична архітектура: проєкт багатоквартирного будинку для сучасних міст від IK-architects Архітектурне бюро IK-architects, засноване Катериною Яровою, презентувало своє бачення багатоквартирного будинку, що відповідає викликам сучасного міста. Проєкт Nordic Nest, створений для Київської області, демонструє інноваційний підхід до архітектури, орієнтованої на людину.
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архітектура -
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архітектура -
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архітектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архітектура -
Скляний торговий центр у Сеулі: редизайн від Heatherwick Studio
Архітектура