Інверсія. Віднімання. Зростання: онлайн-лекція від Кіса Крістіаансе до Дня архітектури України

HIS
До Дня архітектури України CANactions School разом з Посольством Швейцарії в Україні підготували неймовірний подарунок для всіх архітекторів, містопланувальників та тих, хто цікавиться архітектурою, розвитком та життям міста. 2 липня 2020 року о 19:00 за Києвом наживо на сторінці CANactions School у Facebook свою лекцію дасть легендарний Кіс Крістіаансе (Kees Christiaanse), засновник KCAP Architects and Planners, колишній очільник Інституту архітектури та містобудування ETH Zurich, володар міжнародних архітектурних премій та відзнак за особливий внесок в архітектуру, автор численних архітектурних проєктів та реновацій.
Кіс Крістіаансе вивчав архітектуру та містобудування в TU Delft. У 1980 році він приєднався до OMA та був призначений партнером у 1983 році. У 1989 році в Роттердамі він створив власну компанію KCAP Architects & Planners. У 1990 році став співзасновником ASTOC Architects and Planners у Кельні та був партнером до 2002 року.
У своїй роботі Кіс фокусується на міських завданнях у складних ситуаціях та на керівництві міськими процесами. Він є експертом у розробці університетських містечок та реновації колишніх промислових, залізничних та портових районів, а також є керівником кількох міжнародних міських розробок.
Протягом своєї кар'єри Кіс Крістіаансе завжди поєднував викладання та наукові дослідження з архітектурною практикою у KCAP: професор Технічного університету Берліна, колишній голова Інституту архітектури та містобудування ETH Zurich, голова зовнішньої консультативної ради кафедри архітектури та дизайну Сінгапурського університету технологій та дизайну (SUTD) та ін.
У 2009 році Кіс Крістіаансе був куратором Четвертої міжнародної бієнале архітектури в Роттердамі (IABR) з темою «Відкрите місто. Проєктування співіснування". Автор безлічі книг і нарисів з архітектури та містобудування. Кіс отримав численні відзнаки, серед інших «Міжнародну відзнаку RIBA 2016» за особливий внесок в архітектуру, нагороду «ARC17 Oeuvre» за свій тривалий та інноваційний внесок у покращення побудованого середовища та «Премію ULI Leadership Award 2018».
2 липня 2020 о 19:00 за Києвом наживо на сторінці CANactions School у Facebook легендарний Кіс Крістіаансе читатиме свою лекцію. Онлайн-подія присвячена Дню архітектури України та організована за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.
Вхід: вільний
Мова: англійська
-
13.06.2022 12:54
Японський архітектор та урбаніст Хірокі Мацура розробить майстер-план Ірпеня
-
Кав'ярня ТЕРІ у Південній Кореї від Nameless Architecture
-
Ищу идею Bay View – новий надсучасний кампус Google Технологічна компанія Google запросила студії Heatherwick studio та Bjarke Ingels Group розробити новий кампус Bay View та штаб-квартиру в Маунтін-В'ю, штат Каліфорнія. Дизайн перших індивідуальних офісних будівель Google повинен був фізично показувати характерний підхід компанії до роботи. Життєдіяльність кампусу відбувається завдяки самостійно генерованій електроенергії, а будівля серед інших відрізняється позитивним водопостачанням та найбільшою геотермальною установкою у Північній Америці.
-
Художній музей у Китаї від Foster + Partners
Архітектура -
У Парижі збудують найвищий хмарочос. Автори Tour Triangle — бюро Herzog & de Meuron
Архітектура -
Zaha Hadid Architects: штаб-квартира Infinitus China у Гуанчжоу
Архітектура -
Ищу идею Дослідницький центр в Гренландії від архітектурного бюро Дорта Мандрупа Гірські хребти Крижаного фіорда в Гренландії минають найшвидші у світі льодовики. Понад двісті років гляціологи вивчають цю місцевість, адже Ілуліссат по цей час залишається ідеальним місцем для наукових спостережень за змінами клімату. У 2021 тут побудували дослідницький комплекс Ilulissat Icefjord Centre, де не лише слідкують за льодовиками, а й демонструють туристам, з якою швидкістю тане лід острова.
-
Ищу идею Как легко и быстро преобразить любой интерьер: 5 идей от MD studio Необязательно делать ремонт, чтобы изменить внешний вид любимой комнаты. Иногда даже незначительные штрихи могут полностью преобразить квартиру, в которой вы привыкли проводить целые дни. От керамического светильника до тропического растения — есть много разных способов освежить любое пространство. О 5 любимых уловках рассказала дизайнер интерьера и основательница MD studio Елена Мошарова.
-
MAD Architects: детский сад с игровой площадкой на крыше
-
В Шанхае открылся крупнейший в мире астрономический музей. Его авторы — Ennead Architects
Архітектура