Интерьер мастерской стиля Bonne Vie от Ангелины Копанько
Анастасия Белогривцева
Контраст – один из решающих и основополагающих приемов в дизайне. Таковы законы композиции. Контраст цветов, контраст фактур, контраст ощущений. На контрасте построен и интерьер мастерской стиля Bonne Vie, над разработкой которого работала дизайнер-декоратор Ангелина Копанько из МалкаДизайн.
И контраст в данном случае — не только результат творчества, а повод. А все потому, что перед Ангелиной заказчик поставил задачу перенести гостя из шумного, иногда серого и угрюмого мегаполиса на иную территорию, территорию счастливой, беззаботной жизни, в светлую, ненавязчивую и гармоничную атмосферу. Именно о такой жизни говорит название мастерской стиля — Bonne Vie. Об этом заговорил и ее интерьер. Мастерская, состоящая из шоурума украинских дизайнеров, парикмахерского зала, зала маникюра/педикюра и косметологии, а также зоны для визажа, выполнена в нежных, пастельных тонах. Кому-то эти цвета напомнят о мечтах и грезах, кого-то наполнят миром и согласием, у каждого гостя они могут вызвать абсолютно разные ассоциации, но общее среди них одно — легкость восприятия и хорошее настроение каждого гостя пространства.
В декоре интерьера и его реализации дизайнер не стала останавливаться на одном стилистическом направлении. В пространстве общей площадью 150 квадратов мы видим микс стилей, и это далеко не первый интерьер, решенный Ангелиной в эклектике:
«Микс стилей не позволяет нам забыть о прошлом, но напоминает, что мы живём сегодня», — комментирует Ангелина.
Главным связующим элементом внешнего мира и Bonne Vie выступают окна. По мнению автора, они стали изюминкой мастерской, ведь каждый, даже хмурый, день наполняют шоурум натуральным светом, а в солнечный погожий — и вовсе заливают интерьер солнцем.
Фото: Сергей Савченко
Читайте также: Total white: интерьер медико-косметологического центра в Днепре.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Краса в деталях: проєкт 365 Studio здобув премію Architecture Masterprize Почесну відзнаку Міжнародної архітектурної премії Architecture Masterprize у номінації Interior Design / Commercial Interior отримав новий проєкт 365 Studio від Bogdanova Bureau. Розташована на цокольному поверсі престижної новобудови на Оболоні, це третя студія мережі 365, дизайн якої розробила команда Bogdanova Bureau.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія -
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Подія -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції - Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.