Интерьер кафе «Zeфир» от архитектурной студии Znak
Ева Шилингер
Над интерьером столичного кафе «Zeфир» работала архитектурная студия Znak во главе с Вадимом Зюзюком. Семейное кафе, специализирующееся на итальянской кухне, располагается в одном из спальных районов Киева, в ЖК Липинка. В соответствии с этими исходными данными (кухня и расположение) создавалось и внутренне убранство кафе.
Пространство площадью 140 кв.м состоит из двух залов, оба рассчитаны на посадку гостей до 40 человек в каждом, на входе расположен бар с пице-печкой – ориентированной на внутреннее и внешнее пространство (окно на улицу). Дизайнеры создали уютное семейное кафе, где царит исключительно теплая умиротворяющая атмосфера. За основу был взят лофт, но в процессе ряда преобразований и изменений из индустриального и холодного, которым мы привыкли его видеть, стал «мягким и теплым».
Верными и эффективными помощниками в процессе перевоплощения стали узнаваемые дизайн-элементы и образы.
Основными элементами на котором построен дизайн помещения – стали разные по длине, но одинаковые в диаметре деревянные цилиндры, развешанные в разных зонах помещений. Они визуально округляют углы залов и создают объемные композиции.
В этом интерьере авторская мебель и свет играют важную роль и поддерживают основную идею дизайнеров. Созданные по авторским чертежам дизайнеров — украинскими мастерами, они привнесли в пространство еще больше тепла и уюта. Заметим, что для обивки мягких элементов был использован яркий текстиль теплых тонов, который не только лаконично смотрится с деревом и кирпичной кладкой в частности, но и поддерживают атмосферу в целом.
Фото: Алексей Колечкин
Читайте также: Американская мечта. Интерьер от архитектурной мастерской Znak.
-
ArchMeeting у Києві: перспективи дизайну та архітектури
Подія -
Шоурум професійної косметики Pleka у Києві від Bude Architects
Вибір редакції - Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Bonne Bouche: кафе-кондитерська як новий тренд міського простору Кафе-кондитерська Bonne Bouche, розташована у самому серці Могилева-Подільського, стала яскравим прикладом того, як сучасний дизайн може змінювати обличчя міста. Цей жвавий простір розмістився на першому поверсі типової пострадянської житлової будівлі. Проте завдяки зусиллям дизайнерської команди YOD Group простір вдалося інтегрувати в міський контекст так, що він став місцем тяжіння для мешканців та гостей міста.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.