Інтер'єр у фарбах природи від дизайнерки Ірини Шишкової
HIS
Ірина Шишкова спроєктувала квартиру в житловому комплексі «Сирецькі сади»: оформила стриманий інтер'єр для сім'ї з чотирьох осіб. Дизайнерка прагнула створити функціональний простір у сучасній естетиці: з лаконічною геометричною композицією, у природних матеріалах та продуманій палітрі натуральних відтінків.
Власник трикімнатної квартири (площа 76 кв.м), юрист за професією, уважний до планування та деталей, бажав максимально пропрацювати простір — зробити master-bedroom з виділеною зоною кабінету, а також кімнати для дітей, загальну невелику кухню-вітальню, комфортні санвузли та зберігання.
«Запит був на сучасний інтер’єр в спокійній стриманій гамі природних відтінків з додаванням кольорових акцентів. Інтер’єр, який об’єднує приміщення, але також підкреслює індивідуальність господарів», — зазначає Ірина.
Природні кольори знайшли відображення в оздобленні, в текстилі, шпалерах та предметах декору: складний сіро-бежевий колір стін передпокою та кухні-вітальні плавно перетикає в спальню, набуває насиченості, графічності та акценту (м’який зелений) в меблях та аксесуарах.
В кімнаті підлітка світлий фон доповнюється динамічними принтом шпалер та яскраво-синіми фрагментами меблів. Кімнату дівчинки, що розташована з північної сторони, вирішили зробити якомога теплою та затишною, тому дуже ретельно обирали «той самий» беж фону, який в результаті чудово поєднався з використаним текстилем та дерев'яними поверхнями.
Основні матеріали: дерево та похідні від нього покриття, керамограніт, кераміка та метал — перевагу віддавали натуральним фактурам.
Окрему увагу дизайнерка приділила інженерії: обладнання та комунікації сховані в стінах та меблях. Завдяки детальним розрахункам знайшлося місце для систем зберігання та побутових приладів.
Простір прийняв весь функціонал сучасної людини, організовану систему порядку та естетики. Спроєктована продуманість і функціоналізм збережуться в часі та продовжать жити з людьми, незалежно від минущих модних трендів.
Фото: Михайло Лукашук
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.