Інтер’єр львівського офісу для IT-компанії Visoft від LTStudio
HIS
Притаманні зірковим готелям чи спа-комплексам, лаунж, відкрита тераса, сад екзотичних рослин та масажний кабінет, знайшли своє чільне місце в офісі львівської IT-компанії VISOFT. Принаймні таким побачили ідеальний робочий простір дизайнери LTStudio та успішно його реалізували.
Visoft Development працює у сфері дотичній до дизайну, тому їх офіс – це не просто робочий простір, а й візитівка компанії. Тут нема нічого випадкового і все на своєму місці: брендові кольори – помаранчевий та білий, логотип компанії – хвиля, усе це знайшло своє відображення в організації робочого приміщення.
«Ми намагалися втримати баланс кольору, щоб не перевантажити простір яскравими елементами, тому на противагу динамічному помаранчевому додали максимально спокійного тла – білого та сірого, – пояснюють дизайнери. – Стелі залишили бетонними, щоб компенсувати відносно невелику висоту приміщення та звільнити простір від зайвих гіпсокартонних конструкцій. З тих же причин вентиляційні короби також залишили відкритими, тож маємо легкий натяк на лофт в інтер’єрі».
Найбільшим викликом під час роботи з простором для авторів проєкту – Олени Трофименко, Оксани Гнатів та Вікторії Лицар – стало планування приміщення площею 400 кв.м. Офіс був поділений на численні простінки, ніші та колони. Фасад бізнес-центру, де розташувалися Visoft Development, має хвилеподібну форму, тож дизайнерам довелося працювати із напівокруглими стінами та перегородками. До речі, команда LTStudio їх також залишила "у бетоні", аби не обтяжувати простір кольористичними рішеннями. Підлога в офісі наливна – сіра, тривка та легка у догляді.
«Також ми подбали про офісну звукоізоляцію, адже тиша в оупен спейсі – то окрема розкіш: щоб якісно сконцентруватись над завданням, працівникам потрібно відгородитися від шуму відкритого простору. Склоблоки захищають від зайвих звуків та водночас візуально не з’їдають простір та світло», – коментують дизайнери.
Фото: Андрій Шустикевич
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
-
ARCHMEETING у Львові: успіх міста. Роль архітектури та дизайну
Радимо відвідати - Ищу идею Відновлення спадщини: проєкт SMART25 як симбіоз історії та сучасності Уявіть собі простір, який поєднує в собі дух минулого та сучасну функціональність — саме таким є проект SMART25, створений командою студії Т17. Вони взяли на себе амбіційне завдання — перетворити родинне львівське житло, якому вже майже 100 років, на комфортну та сучасну оселю.
- Ищу идею Про баланс, пристрасть та ніжність: інтер'єр львівської квартири від студії Terra17 Команда дизайнерів Terra17 — Марта Терех, Марта Рошко та Андрій Дух — створила інтер'єр квартири площею 69 квадратів, де кожен метр відзначається своєю унікальністю. Їхній підхід підкреслює індивідуальність простору завдяки майстерному світловому дизайну та використанню якісних матеріалів.
-
Офіс для авіабудівної компанії від ZIKZAK Architects
- Ищу идею Український офіс L’Oreal від Churina Design Команда студії Churina Design під керівництвом Катерини Чуріної розробила інтер'єр для інноваційного та екологічного офісу L’Oréal в Україні, розташованого у центрі Києва. Це не просто робочий простір, а справжній дім для L’Oréal — екосистема творчого середовища, що відтіняє характер та цінності бренду, а також підвищує продуктивність та надихає на свіжі ідеї у галузі краси.
- Ищу идею Львівська CUKIERNIA: відродження кондитерської легенди Проєкт CUKIERNIA — це трансформація легендарної львівської кондитерської, заснованої у 2000 році. Розташована на першому поверсі історичної будівлі в центрі міста, Cukiernia завоювала популярність завдяки аристократичному шарму та вишуканій якості десертів за старовинними рецептами. Свою роботу над проєктом команда YOD розпочали з пошуку нових значень та символів для Cukiernia. Для дизайнерів було важливо не лише оновити дизайн, а й переосмислити загальну концепцію, надати іконічному бренду свіжої енергії. Водночас було важливо зберегти ДНК цього місця, тонко визначивши неперервність традиції як одну з його ключових цінностей.
-
Офіс для нью-йоркської кіностудії від бюро Civilian
-
Офіс нового покоління у центрі Лондона: проєкт dMFK Architects і Norm Architects
-
Інтер’єр дворівневої квартири у Львові від LTStudio