House on Tatarka Hill. Мінімалістичний будинок від Drozdov&Partners
HIS
Будинок на Татарці – проєкт добре відомої в Україні студії Drozdov&Partners. Мінімалістська приватна резиденція розмістилася на вузькому звивистому пагорбі, у характерній улоговині, подібній до амфітеатру. Перед архітекторами (Олег Дроздов, Сергій Костяний, Костянтин Руднєв, Віталій Правик) стояла задача створити середовище, де б мешканці відчували своїм домом все оточення ділянки, разом зі схилами пагорба, деревами та рослинами, які б, немов візерунки шпалер, змінювалися щосезону.
У формуванні житлового середовища (площа будинку становить 310 кв.м) для родини з дітьми архітектори Drozdov&Partners використали особливості даної місцевості. «Будинок розміщено в точці найкращого сприйняття оточення, а основний рівень життєдіяльності піднято і пов’язано з ділянкою уздовж всього периметра. Так вийшов цікавий сюжет пішохідного маршруту по території з видом на місто. Незручні для переміщення круті схили було фрагментарно підрізано, і в такий спосіб збільшилася корисна площа території та утворився простір для лаунж-зони з барбекю», — коментують автори.
Дерева з південно-східного частково кроновали, аби створити сонячну зону на терасі біля басейну, а от крони дерев з південного заходу, навпаки, захищають будинок від неприємних західних променів влітку.
Простір вітальні відокремлений від кухні-їдальні та візуально ізольований від зони, де родина проводить активно час. Через те, що вітальню розмістили в консольній частині об’єму, вона ніби занурена в сад, проте не торкається його.
Кімнати дітей та спальню володарів будинку розділяє сходовий хол з видом на середмістя столиці. Кабінет та гостьова кімната мають у розпорядженні окрему терасу, яка і собі з'єднана з лаунж-зоною. Сходовий хол виходить вікнами на сад. Стримана палітра матеріалів та відтінків формує безтурботний характер інтер'єру.
Фото:Андрій Авдєєнко
Читайте також: Кінно-спортивний клуб на околиці Харкова від Drozdov&Partners.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею RELOGGED: пересмислення зрубу від Balbek Bureau Уявіть собі приватний будинок на березі річки, прихований серед природи, де сучасний дизайн перетинається з автентичною архітектурною традицією зрубу. Це проєкт Relogged від української Balbek Bureau, де традиційна естетика зрубу була переосмислена з метою створення простору, що гармонійно поєднує природну простоту й сучасний комфорт.
- Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія -
Архітектурний мінімалізм і декоративність: дім Neville Park у Торонто
-
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Подія -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції