Haven: заміський будинок від студії martins

Анастасия Белогривцева
Процес проєктування цього приватного заміського будинку, що розташувався у мальовничому місці під Києвом, поміж сосен та водойми, розпочався з глибокого аналізу особливостей ділянки. Розміри ділянки та її охоронні обмеження стали визначальними у формуванні концепції забудови.
Замовники мріяли про просторий, але функціональний будинок, що ідеально враховував би їхні потреби, не займав зайвого простору та гармонійно вписувався в унікальне природне оточення. Свій дім власники — Катерина Возіанова, засновниця Indposhiv Bespoke House, та її родина — розглядали як простір, де можна згуртуватися, побути разом, відчути радість близькості до природи та одне до одного.
Окрім того, зовнішній вигляд будинку повинен був гармонійно вписуватися у природне оточення, тому було обрано дерев'яне оздоблення фронтальних фасадів з використанням фальцю на бокових.
Всередині будинок площею 216 кв.м розрахований на два поверхи, три санвузли, ігрову кімнату, невелику технічну кухню та основну зону вітальні, столової та кухні, яка стала місцем збору всіх мешканців будинку. Цей особливий простір є відображенням власників та їхніх життєвих звичок.
Простора вітальня дозволяє зібрати велику кількість гостей, а кухонний острів служить не лише для готування їжі, а і являється магнітом для фуршетів та дружніх вечірок. Острів обладнано мийкою та варильною поверхнею з вбудованою витяжкою.
У зимові вечори господарів та гостей дому навколо себе збирає камін, а розкішний стіл зручно вміщує до 10 осіб одночасно.Особливої уваги заслуговують сходи, які елегантно вписалися у вітальню. Великі вікна з розсувними дверима дозволяють максимально злитися з природою в теплу пору року.
«Нашим завданням був мінімалістичний простір, який не дисонував би з пейзажем. А, навпаки, доповнював і підкреслював красу соснового лісу та гір. Тут немає агресивних форм, насичених кольорів, активних текстур — усього того, що створює візуальний шум. Кожна деталь інтер'єру підкреслює велику кількість повітря, світла і близькість мінливого, але завжди привабливого пейзажу», — коментує Ольга Новікова, співзасновниця martins.
В основі філософії студії martins — близькість до природи, максимальне використання натуральних матеріалів, дбайливе ставлення до споживання. Архітектори застосовують якісні оздоблення, меблі та декор, які прослужать багато років, зберігаючи свою актуальність.
Фото: Сергій Кадулін
-
Вілла над прірвою: як Villa Sidonius перетворила складний ландшафт на свою перевагу
Архітектура -
Ищу идею Ритуал краси по-новому: інтер’єр 365 STUDIO на Оболоні На Оболоні, у престижній новобудові Києва, відкрилася нова студія краси 365 STUDIO — третій заклад мережі, дизайн якого розробила команда Bogdanova Bureau. Цей простір поєднує сучасні технології, природні мотиви та концепцію краси як засобу для відновлення і гармонії.
-
Без кутів і меж: унікальний круглий дім у Мексиці від Locus
Архітектура -
Захист авторських прав архітекторів: у Києві відбудуться події, присвячені інтелектуальній власності
Подія -
UkrArmor від balbek bureau: військовий ритейл нового формату
Вибір редакції -
Архітектурний MeetUp: Як покохати модернізм і врятувати його від забуття?
Подія -
Оновлення Житнього ринку: які зміни чекають на історичний простір?
Архітектура -
Церемонія нагородження кращих архітектурних проєктів України 2024
-
Український Будівельно-Інвестиційний Конгрес 2025: нова ера інвестицій та розвитку
Подія -
Ищу идею Квартира в центрі Києва від Тетяни та Антона Манішиних Дизайнери Антон та Тетяна Манішини створюють функціональні та естетичні простори, вміло доносячи до клієнтів концепцію кожної нової інтер'єрної роботи. Довіра замовників дозволяє авторам вільно творити та створювати справді стильні та зручні для життя інтер'єри. Так склалося і на цей раз: власники квартири довго не могли знайти компроміс та визначитися зі стилістикою нової оселі. Вирішальною стала думка дизайнерів – творчого тандему матері та сина: Тетяна та Антон об'єднали сучасний та класичний стилі, задавши проєкту єдину та чітку концепцію.