GRADIENT: футуристичний дизайн бізнес-центру від ZIKZAK Architects
HIS
Усі прагнуть відчути атмосферу майбутнього, спробувати ті ритми, емоції та враження, які досі були недосяжними. Архітектори ZIKZAK втілили концепцію вхідної групи, лобі та ліфтового холу бізнес-центру GRADIENT у столиці. Їх футуристичний дизайн миттєво переносить нас у світ глянцю, блиску та дарує відчуття інопланетності. Тут чорний не стискає стін, а розширює їх, створює ілюзію космічної нескінченності. Тут матеріалізується амбітність до вирішення глобальних проблем.
GRADIENT – перший у Києві бізнес-центр класу А у форматі All IN ONE. На площі 788 м2 тут об’єднано офісні простори та індустрію гостинності. Особливість бізнес-центру – послуга concierge service, яка базується на граничній увазі до комфорту резидентів: від організації переїзду існуючого офісу до виконання послуг бізнес-butler. Особливим і концептуальним є і дизайн БЦ. Як говорять самі власники БЦ “Наша мета – створення адреналіну перемог, а не нафталіну спогадів”. Такий концепт прослідковується й у дизайні екстер’єру та welcome-зони GRADIENT, над якими працювали ZIKZAK Architects. WOW ефект викликають медіапроєкції на стінах, які транслюють спеціально розроблений відеоконтент. Футуристичний дизайн вхідної групи та ліфтового холу миттєво переносить у світ глянцю, блиску й іншопланетності. Тут чорний не стискає стін, а розширює їх, створює ілюзію космічної нескінченності. Тут матеріалізується амбітність до розв'язання глобальних проблем. Дизайн бізнес-центру занурює відвідувача в інший вимір реальності. Атмосфера в БЦ GRADIENT підсилює жагу до поборення вершин і переносить у майбутнє, яке зовсім поруч.
Вхідна група стилістично єдина, кольори й плавні лінії позаземного лісу перетікають із зовнішньої частини комплексу через автоматичні карусельні двері в елегантний вестибюль. Помпезні дзеркальні круглі й овальні колони відбивають сонячні промені, глянець відображує бліки штучного освітлення. Високі строгі стовбури відсікають міську метушню, нав’язливі звуки, підкреслюють діловий ритм всередині комплексу. М’яка закругленість ліній розчиняє напруженість, сприяє відчуттю захищеності й довіри завдяки продуманій плавній геометрії.
Інтенсивність чорного кольору не викликає відчуття замкнутості. Навпаки – багаторазове відображення елементів дизайну, світильників, відвідувачів у чорному глянці колон розмиває кордони. Біла горизонталь блискучої підлоги підсилює магію чорних відтінків вертикальних поверхонь.
На вході гостей зустрічає кубічний світильник із тонких ліній. Геометричний міраж грається простором: ажурна графічна фігура парить у невагомості, освітлює стіни й стелю, розчиняється в висоті. Візуальними межами простору слугують плавні хвилі стелі, які обіймають колони. Широка стрічка із ліній нагадує стрімкий потік гірської ріки, але замість води потік несе енергію світла.
Чорні колони, що пронизують блискучу ріку, грають роль темного контрастного переходу, вони окреслюють межу між звичайним світом і футуристичним простором, який охороняється стійкою рецепціоніста й турнікетами. Різкість переходу посилюється інформаційними табло, що підсвічуються, й величезним LED-екраном зі змінною трансляцією абстрактних зображень. На зовнішньому боці потоку, по обидві сторони від входу, скляні вітрини з живими рослинами відділяють зручні крісла й столики для спілкування між відвідувачами.
Хромовані елементи продовжуються в оздобленні стійки рецепшену. Світла частина стійки зливається з підлогою. Холодний глянець верхньої частини відображує бліки світла, здається прозорим.
Космос продовжується на шляху до ліфтів: тут транслюється екран електронного панно з зірковими пейзажами, що постійно змінюються. Строгі чорні простінки між матовим металом та ліфтами продовжують стиль вестибюля. Однак, тут плавні лінії перетікають у геометрично рівні, сприяють упорядкуванню думок, допомагають зосередитися.
Футуристичний дизайн бізнес-центру GRADIENT від ZIKZAK Architects занурює відвідувача в інший вимір реальності. Тут атмосфера підсилює жагу до поборення вершин і переносить у майбутнє, яке зовсім поруч.
Фото: Макс Артбович
-
Реновація Театру Франка: поєднання мистецтва, історії та сучасності
Подія - Ищу идею Простір для практик зцілення та внутрішнього спокою від Ольги Фрадіної У серці історичного Подолу Києва розташований простір, що служить не тільки місцем для практик зцілення, а й осередком для глибокого внутрішнього зв’язку з емоційним і фізичним благополуччям. Цей холістичний центр став притулком серед метушні міста, місцем, де душа може розслабитись, а тіло відновитись. Проект почався з ідеї створити універсальний простір для йоги, медитації, цигун, реікі, акупунктури та інших практик емоційної рівноваги. Цей простір — не просто студія; це місце, де створюється громада людей, що працюють над собою і своїм самопочуттям. Головна концепція дизайну — це обволікаюча атмосфера, яка дозволяє зосередитись на внутрішніх переживаннях.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Herzog & de Meuron: дитячий лікарняний комплекс у Цюриху
Архітектура - Ищу идею Затишок харківського бренду: інтерʼєр шоуруму Vika Adamska від IK-architect Шоурум українського бренду Vika Adamska зазнав руйнувань у березні 2022 року: вибухова хвиля пошкодила вікна, а пряме влучання у верхні поверхи призвело до його затоплення. Після стабілізації ситуації в Харкові власниця бренду Вікторія Адамська разом із командою архітектурного бюро IK-architects відновила простір шоуруму. На початку 2024 року оновлений шоурум знову відкрився для відвідувачів за адресою вул. Ярослава Мудрого, 5.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
-
Стоматологія EDEL LEICHT: вишукана легкість та екологічна свідомість від ZIKZAK Architects
-
Бутик Milla Nova у Варшаві: космічний мінімалізм від Balbek Bureau
Вибір редакції