Готель Nakâra 4 * на півдні Франції

Анастасия Белогривцева
Сучасний курортний комплекс від Jacques Ferrier Architecture
Над проектом цього житлового готелю на півдні Франції працювала студія Jacques Ferrier Architecture. Nakâra 4 * розташований на узбережжі стародавнього курортного містечка Агда, що вже давно користувалося популярністю серед туристів. Готель носить статус “житлового” не дарма: комплекс складається з власне готелю, двох будівель з житловими кімнатами, а також ряду котеджів, що простягнувшись до крайньої точки берега Агда та зручно розташувалися посеред кварталів з приватними будинками.
Nakâra 4 * має дещо нестандартний образ, адже на відміну від традиційних готелів, що збудовані в розкішній манері, або навпаки, суто функціональних споруд, цей проект акцентований на створенні особливого відчуття у відвідувачів саме від місця відпочинку.
Будівлі французького готельного комплексу доповнені ажурними стінами з білого бетону, які виступають у ролі своєрідних "фільтрів", що позначають межі між громадською зоною з садами, басейнами й терасами та приватною житловою частиною міста.
Подвійна фасадна система створює проміжний простір між інтер'єром та екстер'єром, де ергономічно розташовані балкони. Білі решітки забезпечують ефект гри світла і тіні, вночі ж, разом з підсвіткою, ці конструкції створюють м'яку і вишукану атмосферу.
www.jacques-ferrier.com
-
Вілла над прірвою: як Villa Sidonius перетворила складний ландшафт на свою перевагу
Архітектура -
Portlantis: новий культурний центр у порту Роттердама
Архітектура -
Без кутів і меж: унікальний круглий дім у Мексиці від Locus
Архітектура -
Захист авторських прав архітекторів: у Києві відбудуться події, присвячені інтелектуальній власності
Подія -
Ищу идею Офісна будівля «Власне місто» – коли архітектура дихає разом із простором Офісна будівля «Власне місто», спроєктована майстернею Віктора Кудіна та відзначена гран-прі Премії Національної Спілки Архітекторів України (НСАУ) 2024, є маніфестом відкритої архітектури. Вона поєднує сучасний дизайн, функціональність і гармонійну інтеграцію з природним середовищем. Це не просто офісний простір, а експеримент, що переосмислює взаємодію людини з містом.
-
Gelephu International Airport: Традиції Бутану у сучасній архітектурі від BIG
Архітектура -
Китайський архітектор Лю Цзякун отримав Прітцкерівську премію 2025 року
-
Архітектурний MeetUp: Як покохати модернізм і врятувати його від забуття?
Подія -
Оголошено переможців «Премії Національної спілки архітекторів України 2024»
Подія -
La Nube: дитячий музей від Snøhetta, що об'єднує людей
Архітектура