Enjoy the silence: затишне шале від loft buro
HIS
Колоритне шале, над проєктом якого працювали loft buro – це потужний ансамбль протилежностей, де всі елементи незалежні, але підтримують головну ідею — неспішно насолоджуватися відпочинком на самоті чи у компанії друзів.
Проєкт шале площею 100 кв.м реалізували на території вже існуючого сімейного будинку. Будівлю буквально піднесли над землею та поставили на палі. Таке розташування придало архітектурі легкості та якісно вплинуло на вікновид з приміщення. Щоб вписати в інтер’єр величезну та різноманітну панораму саду, для суворої та мінімалістичної будівлі обрали вітражне скління. Прилегла територія створила ландшафт задовго до ідеї будівництва шале, тому завданням loft buro (автори проєкту: Олег Волосовський, Марина Лознєва, Олена Логвинець, Олексій Гончаров) було гармонійно вписати його в середовище.
Читайте також: HayLoft від loft buro: квартира архітекторів Олега Волосовского та Олени Логвинець.
Для повного злиття з природою панорамні вікна зорієнтували на схід сонця, щоб ранок нагадував господареві або його веселій компанії про настання нового дня. З обох сторін панораму замикає пара Terracotta Warriors, покликаних супроводжувати власника у гедоністичний світ. Панорамні вікна спираються на суцільний подіум з комодів, дозволяючи спустивши ноги в сад сидіти та насолоджуватися пейзажем та інтер'єром одночасно.
Оздоблення фасаду виконано виключно натуральними матеріалами: сталлю cor-ten, деревом, теракотовими плитами. Все це є потужним фоном для теракотових воїнів, що вартують тут.
Акцентною деталлю є ширяючий відкритий камін, який спонукає до вибору: споглядати на спокійну водну гладь зовні чи живе полум'я всередині. Відкритий камін на фоні саду та річки – це контраст стихій, що дозволяє підібрати вібрацію, яка відповідає вашим відчуттям.
Зовнішній аскетизм та строгість зникають всередині завдяки грі кольорів, матеріалів та фактур. Як і розмаїття Великого шовкового шляху, в інтер'єрі все ретельно підібрано та поєднано. Бамбук на стелі між балками створює метричний малюнок. Столи та комоди змайстрували зі старовинної деревини – балки зі старих дерев’яних хат, насичених українською енергетикою та любов’ю до рідного дому. Металева ширма в традиційних східних орнаментах символізує вхід до обідньої зони.
Підлога – унікальна італійська теракота ручної роботи. Висушені на сонці плити зберігають відбитки пальців своїх творців та їхній первісний настрій. Схожі на китайські ліхтарики люстри яскравого, вогняного кольору наповнюють кімнату грайливим настроєм.
Вся кімната заповнена ретельно відібраним антикваріатом, привезеним із різних подорожей. Різноманітність використаних кольорів та фактур вдало підтримують елементи декору.
Проєкт Enjoy the silence був створений завдяки поєднанню протилежностей – як оаза для усамітнених роздумів та відпочинку від шаленого темпу життя, або місце для теплих зустрічей з близькими.
Партнери: Module House
Фото: Сергій Полюшко
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею RELOGGED: пересмислення зрубу від Balbek Bureau Уявіть собі приватний будинок на березі річки, прихований серед природи, де сучасний дизайн перетинається з автентичною архітектурною традицією зрубу. Це проєкт Relogged від української Balbek Bureau, де традиційна естетика зрубу була переосмислена з метою створення простору, що гармонійно поєднує природну простоту й сучасний комфорт.
- Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія -
Архітектурний мінімалізм і декоративність: дім Neville Park у Торонто
-
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Подія -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції