Єдність реальностей у проекті дизайн-студії Art-i-Chok
Анастасия Белогривцева
Інтер'єр чотирикімнатної квартири в центрі столиці, над оформленням котрого працював колектив дизайн-студії Art-i-Chok, створювався для замовників, які люблять вишуканість, комфорт, стриманість в деталях та ненав'язливу розкіш. Аби якнайкраще вдовольнити бажання клієнтів, дизайнери зробили ставку на осучаснений класичний стиль з елементами ар-деко.
Головна перевага апартаментів – високі стелі та чималі вікна. Ці дві особливості дизайнери також обіграли найліпшим способом, обравши світлу палітру стін та невагомий текстиль. Не обійшлося і без перепланування. Апартаменти включають велику вітальню, об'єднану з кухнею, кабінет, дві спальні та санвузли. Прибравши стіну, яка розділяла перші дві кімнати, дизайнери отримали єдиний світлий, гармонійний простір, функціонально поділений на цілих три окремі зони: зону відпочинку, обідню групу і територію самої кухні. Ця велика кімната стала справжнім серцем квартири, де збирається разом вся родина та її гості. Окрасою приміщення є мармуровий портал каміну. Окрім статусності він додає загальному інтер'єру елегантності та затишку.
«Щоб підкреслити благородність інтер'єру цієї кімнати, ми використали чисті біло-блакитні відтінки, класичні меблі та мінімалістичне оформлення стін: їх прикрашають лише багети, характерні для американського стилю», – коментує команда Art-i-Chok.
Обидві спальні квартири традиційно виконані в теплих, заспокійливих тонах. Це місце для відпочинку, а тому кожна деталь повинна розслабляти та налаштовувати на сон. Інтер'єр цих кімнат вишуканий і гармонійний.
Інтер'єр кабінету стриманий та має чоловічий характер. Тут використані контрастні відтінки і холодні кольори, які будуть володаря апартаментів на працю та роздуми.
Попри те, що всі кімнати є дещо контрастними за змістом, вони об'єднані загальною концепцією. Вона проявляється в обробці багетами стель, стін та дверей, єдиній стилістиці використаних меблів та предметах декору. Родзинкою інтер'єру кожного приміщення служать мармурові столики фабрики Еichholtz, стилізовані під годинник: вони є сполучним елементом не тільки різних кімнат, але й стилів з різних епох.
Працюючи над проектом, команда студії Art-i-Chok ставила за мету створити шляхетний інтер'єр з унікальним характером. У результаті дизайн квартири вийшов легким та дуже гармонійним. Він розрахований на тих, хто вже домігся успіху в житті, зрозумів себе і не хоче нічого доводити навколишнім.
Радимо також ознойомитися з публікацією на тему: Затишний функціоналізм: інтер'єр від Art-i-Chok для дружньої сучасної родини.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.