Dragonfly. Швецький будинок на дереві
HIS
Незвичайні апартаменти від Rintala Eggertsson Architects
Dragonfly — це будинок на дереві загальною площею 52 квадратних метри та вагою 24,25 тонни. Він розташований у Норрботтені, що у Швеції. Проєктували, контролювали процес складання та встановлення компанія Rintala Eggertsson Architects. Цільове першочергове призначення будівлі було дещо дивним через локацію споруди. Автори планували створити конференцзал, та згодом проєкту надали рис, що дозволяють використовували будівлю як житлове приміщення.
Одночасно на дереві у таких незвичних апартаментах можуть проживати дві пари або сім'я. У будинок, з якого відкривається чудовий краєвид на долину, ведуть 15-метрові сходи-трап. Приміщення складається з однієї великої кімнати зі столом для засідань на 10 персон і 2 невеликих приміщень. У будинку є всі необхідні зручності: Wi-Fi, туалет, душ, система кондиціонування повітря. Конструкція будівлі виконана з дерева і листового металу.
-
The Wild House: скульптурний екологічний дім в Індії
Архітектура - Ищу идею Zaha Hadid Architects: станція метро в Ер-Ріяді У грудні 2024 року відкрилася станція метрополітену King Abdullah Financial District (KAFD), спроєктована архітектурним бюро Zaha Hadid Architects (ZHA). Розташована в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді, станція вражає своїм характерним хвилеподібним решітчастим фасадом, який поєднує сучасну естетику та функціональність.
-
Кубічна церква Frihamnskyrkan: сучасний простір для шведської громади
Архітектура - Ищу идею Людиноцентрична архітектура: проєкт багатоквартирного будинку для сучасних міст від IK-architects Архітектурне бюро IK-architects, засноване Катериною Яровою, презентувало своє бачення багатоквартирного будинку, що відповідає викликам сучасного міста. Проєкт Nordic Nest, створений для Київської області, демонструє інноваційний підхід до архітектури, орієнтованої на людину.
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архітектура -
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архітектура -
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архітектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архітектура -
Скляний торговий центр у Сеулі: редизайн від Heatherwick Studio
Архітектура