«Дизайн і Люди»: у Києві відбулася дизайн-виставка «Ukrainian Design Brands. Тотальна присутність»
HIS
Неможливо все перевести в онлайн. Як не крути, але людині потрібні емоції, кольори, фактури, текстури, здобуті в умовах фізичної присутності, та, звичайно, інші люди. Про фактичну присутність і те, як об’єкти вміють взаємодіяти, «розповів» спеціальний проєкт «Дизайн і Люди», який організатори виставки «Ukrainian Design Brands. Тотальна присутність 2020» провели паралельно.
Агенція з дослідження та реалізації проєктів у сфері дизайну Maino Design разом із Kooperativ на початку вересня презентували новий формат проведення виставок предметного дизайну. Так, роботи українських виробників показали у двох вимірах одночасно: фізичному та віртуальному.
Христина Гайдамака, стелаж Container та килим «Лісовий острів»
Ірина Белан та ліжечко-халабуда Sleep.Onnn
Анастасія Білецька, лавка та стіл з колекції Organic від RDWOOD (ex. Родинне Дерево) by Ryntovt Design
З 5 по 19 вересня на новому креативному майданчику Києва KOOPERATIV провели фізичну виставку предметного дизайну, і паралельно з 4 до 18 вересня ця ж виставка була показана на Digital Fair паризької виставки Maison et Objet.
«Ми не хочемо втрачати темпу креативного експорту й зупиняти розвиток. Для проєкту це значить — не пропускати жодного салону Maison et Objet. Цього разу ми представили десятку учасників, вже добре відомих й молодих. А додатковий вимір став для нас новими можливостями», — каже Сана Шевченко, директорка Maino Design.
Оксана Донська та серія ваз-скульптур «Храми» від GORN ceramics
Тарас та Алла Коломоєць. Письмовий стіл ZEGEN та стілець Neutrum
На виставці були представлені предмети дизайну, кераміки, арт-об’єкти, тиражні дизайнерські меблі, килим, а також предмети й об'єкти у доповненій реальності.
«У ситуації “коли ми живемо історію”, нам випав унікальний шанс запропонувати адаптацію і нове рішення для нових реалій життя і ведення бізнесу. Сектор дизайну, як складова креативних індустрій є одним із найбільш потенційно перспективних напрямів економіки у майбутньому. Наша робота — сприяти перетворенню українського творчого потенціалу у повноцінний економічний ресурс», — коментує кураторка проєкту Ukrainian Design Brands Анастасія Білецька, креативна директорка Maino Design.
Галина Проскуріна та тумба Breakfree від «Kassone. Індивідуальні меблі»
Анастасія Білецька, Ірина Белан та обідній стіл та вази від Gomingir
Предмети та об’єкти на фото: килим «Лісовий острів» Христини Гайдамака, тумба Breakfree від «Kassone. Індивідуальні меблі», лавка та стелаж від container.studio, модульні меблі від miracle2people, ліжечко-халабуда Sleep.Onnn, стелаж Container від Євгена Пуклича, обідній стіл та вази від Gomingir, письмовий стіл та комод від ZEGEN, серія ваз-скульптур «Храми» від GORN ceramics, лавка, стіл та табурет з колекції Organic від RDWOOD (ex. Родинне Дерево) by Ryntovt Design, доповнена реальність від FFFACE.ME, вази Ear від WAONE Interesni Kazki та стілець Neutrum.
Люди на фото: Христина Гайдамака, Оксана Донська, Галина Проскуріна, Ірина Белан, Лілія Самойленко, Анастасія Білецька, Алла та Тарас Коломоєць.
Тарас Коломоєць та комод від ZEGEN
Лілія Самойленко та Анастасія Білецька
Анастасія Білецька та ваза Ear від WAONE Interesni Kazki
Фотограф-сесія
Марія Мох
Організатори
Агенція з дослідження і реалізації проєктів у сфері дизайну Maino Design, простір KOOPERATIV.
Партнери
FEDORIV HUB, EDS Европейская Школа Дизайна, Українська Асоціація Меблевиків, Manders Ukraine (Antonovycha str., 16, Киев, Украина), DIM (dim-bud.ua).
Інформаційні партнери
Pragmatika, PRIMA, HIS, Design4Ukraine, ZLODEI.
Учасники
10 українських учасників — відомі й нові гравці на ринку
-
«Майбутнє Минулого»: проєкт зі свідомої реновації архітектурної спадщини від IK-architects
-
Українське 'Джерело' в Нью-Йорку: колекційний дизайн на виставці Salon Art + Design
Подія -
IDS Toronto 2025: найочікуваніша інтер'єрна подія Канади
Подія -
Краса з українським характером: G×BAR і HVYLYA interior design у Тернополі
Вибір редакції -
Український прорив у світі еко-дизайну: «стіни, що дихають» від MAKHNO STUDIO потрапили у фінал Dezeen Awards 2024
Ідея -
Англійська для Архітекторів: інтенсивний курс ARCHI SPEAK
Радимо відвідати -
Одразу 2 проєкти YOD Group отримали відзнаку Best of Best в Міжнародній архітектурній премії Architecture Masterprize
-
«Архітектори надії»: фільм про відбудову України під час війни
Подія - Ищу идею Сила символів: Waone створив мурал на честь ГУР на Подолі Український художник Володимир Манжос, більш відомий під псевдонімом Waone, презентував новий мурал у Києві. Його твір «Мудрий пануватиме над зірками» тепер прикрашає стіну однієї з будівель на Подолі. Ця робота має особливе значення — вона створена у співпраці з Головним управлінням розвідки Міноборони України (ГУР) і символічно відображає їхню діяльність у боротьбі за незалежність України.