Дизайн дворівневих апартаментів від DIHOME
Анастасия Белогривцева
Євгенія Ситник, засновниця дизайн-студії DIHOME, завершила новий проєкт – інтер'єр дворівневих апартаментів в одному зі спальних районів Києва. Простір площею 130 кв.м дизайнерка постаралася зробити максимально функціональним, таким, який би влаштовував її замовників – батьків, двох дорослих дітей та їх двох пухнастих улюбленців.
На першому рівні DIHOME обладнали студійний простір із передпокоєм, вітальнею, кухнею та балконом. Також тут розташувалася одна із приватних спалень. Дві інші кімнати для відпочинку спланували на другому поверсі разом з просторим санвузлом.
Читайте також: Квартира для IT-фахівця від дизайн-студії DIHOME
Найперше, що впадає в очі при вході в апартаменти – дизайнерська перегородка між вітальнею і кухнею, круглий отвір якої оснащений поличками для квітів та книг. Перебуваючи на кухні, крізь портал навіть можна дивитися телевізор. Особливо цю конструкцію полюбили кішки, адже досить часто проводять на полицях увесь свій час.
Окремої уваги вартують сходи. Попри свою візуальну легкість вони додають простору динаміки. Сходи дали змогу зберегти відчуття цілісності двох рівнів, додали простору графічності та створили вертикальний ритм у доволі спокійному інтер'єрі.
Стіл обідній MIDJ, стільці та крісла від calligaris та MIDJ
Перед дизайнеркою Євгенією Ситник стояло завдання створити проєкт, у якому відчувався б ритм сучасного міста, при цьому комфортний, добре продуманий, наповнений світлом та повітрям. Керуючись побажаннями замовників, акцент Євгенія зробила на архітектурні форми, геометрію та вивірені пропорції.
«Під час розробки концепції я сформувала ідею світлого, проникливого інтер'єру. Я хотіла надати простору позачасового сприйняття. Щоб дизайн довгий час залишався актуальним, зупинилася на мінімалізмі», – пояснює авторка проєкту.
Штори: linens, килими: Старик Хоттабич, картини: ASHLEY FURNITURE
Квартира виконана у сірих відтінках, тому серед усього представленого монохрому на перший план виходять якість матеріалів та їхні фактури. В оздобленні дизайнерка використала комбінації натурального дерева та глянцевих поверхонь, рельєфного тинькування та м'якого текстилю. Проте є й кілька акцентних рішень.
«Замовники хотіли жити в "чистому інтер'єрі", тому особливу увагу ми приділили прихованим об'ємам для зберігання речей. Меблів у проєкті небагато. Є необхідний мінімум, все інше вбудовано і приховано від сторонніх очей, що ще більше візуально розширило квартиру», – коментує Євгенія.
Камін від PLANIKA
Фото: Андрій Авдєєнко
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.