Design shopping: українські меблі, освітлення та декор в інтер'єрі від Martin Architects

HIS
До створення інтер'єру цієї чотирикімнатної квартири площею 170 кв. м приступили відразу два фахівці — керівник архітектурного бюро Martin Architects Ігор Мартін і архітектор Андрій Бабич. Як і більшість молодих сімейних киян, замовники цього проєкту віддали перевагу індустріальному стилю. У результаті, згідно з усіма побажаннями, власники розташованих в центрі Києва апартаментів отримали житло з характерними суворими бетонними стінами й стелями, але огорнуте в теплі та натуральні елементи. Які саме меблі та предмети зробили простір квартири домашнім, читайте далі.
«В атмосфері цих просторих апартаментів відбився дух великого і сучасного міста, а також прагнення знайти в цьому потоці власний затишний простір», — так коментує проєкт один з його авторів, Ігор Мартін.
Ми добре знаємо з попередніх публікацій, що затишку оселі перш за все додають правильно підібрані освітлювальні прилади та текстиль. Так, у спальні було вмонтовано підвісний світильник N-STICKS V zwis (1), який попри свою на перший погляд примітивну конструкцію, у ввімкненому стані створює у кімнаті правильну атмосферу, що налаштовує на відпочинок та створює привабливу гру світла та тіней.
Вартість: 1050 грн
Текстиль також робить простір затишнішим, особливо той, що створювався руками. Мова йде про декоративний килимок Granny's Rules JEANS (2), що фіксує постіль та робить вигляд ліжка більш охайним. Авторка виробу – столична дизайнерка білоруського походження Ірина Сазонова.
Вартість: 6500 грн
Мінімалістичне чотирьохповоротне настінне бра з латуні стало вишуканим акцентом цього дещо брутального простору, а м'яке випромінюване світло створило комфортну атмосферу в обідній зоні. Майте на увазі, елегантний дизайн цього світильнику прекрасно доповнить індустріальні, сучасні, лофтові, мінімалістичні та вінтажні приміщення.
Вартість: 3240 грн
Класична модель крісла BUT2 (4) ідеально підійде як сучасному приватному інтер'єру, так і громадській зоні. В цьому проєкті крісло встановили у зоні відпочинку. У моделі помітно підкреслені комфорт та утилітарність — крісло має зручну стандартну посадку (можливо використовувати як стілець) та надійний металевий каркас.
Вартість: 5200 грн
Власне, якщо читати у кріслі не хочете, можна комфортно розміститися на широкому підвіконні, або ж на м’якому в’язаному килимі Granny's Rules GRAPHITE & PUFFY PINK (6). Як і в попередньому випадку, його авторка – Ірина Сазонова.
Вартість: 6500 грн
Надихнувшись популярністю лофтів серед українських замовників, компанія Odudlab створила з бетону цілу колекцію інтер'єрних предметів для щоденного використання. У комплектації проєкту, про який сьогодні йде мова, Ігор Мартін використав два журнальні столики: Circle (5) та Caiman (8). Окрім архітектурного бетону у виробництві столів був також використаний і металевий прут, що став надійною опорою незвичайним стільницям.
Вартість Circle: 3900 грн
Вартість Caiman: 5200 грн
Як це не дивно, та навіть у «найсуворішому» житлі є місце жарту. Ще на вході у квартиру позитиву оселі додають два м’які дитячі табурети «Носоріг» (7) та «Лось», які автори запропонували використовувати під час взування. На перший погляд пуфи ніби й виглядають по-дитячому, проте універсальна та лаконічна колірна гама обумовлює присутність виробів у передпокої.
Вартість «Носоріг»: 2800 грн
Вартість «Лось»: 2800 грн
Більше інформації про проект знайдете тут: В ритме современного города: свежий интерьер от Martin Architects.
-
Новий дизайн-хаб на Подолі: знайомтесь із MLYN
Подія -
Ищу идею COOSH Showroom в Одесі: інтер’єр, що отримав ArchDaily 2025 Building of the Year Проєкт магазину COOSH в Одесі, розроблений українською студією Sivak+Partners, став переможцем престижної премії ArchDaily 2025 Building of the Year у категорії "Комерційна архітектура". Архітектурне бюро створило унікальний простір, що виходить за межі традиційного розуміння рітейл-дизайну, поєднуючи скандинавську мінімалістичну естетику з тактильними та атмосферними ефектами.
-
Ищу идею Універсальний мистецький простір у Яремче: як старе приміщення перетворилося на сучасну галерею Відновлення автентичності та створення простору, що слугує мистецтву,— ось головна мета нового арт-простору в Яремче. Це місце народилося з ідеї зробити галерею універсальним майданчиком для виставок і подій, які підтримують українську культуру. Завдяки командній роботі та сміливим рішенням вдалося створити інтер’єр, що підсилює мистецтво, не відволікаючи від нього увагу.
-
12799 Lamp: світло, що народилося у темряві війни
Освітлення -
Ищу идею Forest Villa: гармонія з природою у Verholy Relax Park Студія YOD Group презентувала новий архітектурний шедевр — віллу Forest Villa, що розташована у відпочинковому комплексі Verholy Relax Park у мальовничій Соснівці, що на Полтавщині. Проєкт запрошує гостей зануритися в атмосферу спокою та природної гармонії, вдало поднавши сучасну архітектуру з недоторканим лісовим пейзажем.
-
Крихти каміння: дизайн офісу від Luka Design
Вибір редакції -
Ищу идею Колекція дзеркал «Four Seasons» 2024: поєднання мистецтва та технологій Panoptikum Collections презентує лімітовану колекцію декоративних дзеркал «Four Seasons», створену у колаборації дизайнерів Андрія Руденко та Влада Толочко. Натхненна зміною пір року, ця серія поєднує мистецтво, інновації та естетику. Колекція дебютувала на виставці в Києві під кураторством Жан-Франсуа Деклерка (Бельгія), продовжила свій успіх на Maison&Objet у Парижі, а вже у січні окремі її елементи будуть представлені на аукціоні Bonhams у Брюсселі. Решту робіт можна буде побачити у галереях Берліна та Гааги.
-
Український дизайн на вершині:«Стіни, що дихають» від MAKHNO Studioперемогли в Dezeen Awards 2024
Подія -
«Майбутнє Минулого»: проєкт зі свідомої реновації архітектурної спадщини від IK-architects
-
Українське 'Джерело' в Нью-Йорку: колекційний дизайн на виставці Salon Art + Design
Подія

Ідея. Матеріал. Форма. Конкурс на кращий дизайн предмета інтер'єру від ALPI
Київ, .
22 July 2016, 16:00