Casa Tiny – дуэт бетона и дерева в окружении мексиканской природы

Ева Шилингер
Этот стильный бетонный дом – профессиональный дебют юного мексиканского архитектора Aranza de Ariño. Объединив дерево и бетон, автору удалось создать нечто особенное при общем бюджете проекта в 45 000 долларов. Подробнее – в нашей сегодняшней статье.
Casa Tiny – дебютный проект молодого архитектора из Мексики Aranza de Ariño. Дом находится в Сан Педро Тутутепек, на побережье штата Оахака, в 200 м от пляжа. Заказчики – молодая пара – пожелали, чтобы их будущий дом для отпусков в другое время можно было легко сдавать в аренду на Airbnb серфингистам, которые в поисках идеальной волны съезжаются в Оахаку со всего мира. Общий бюджет проекта составил 45 000 долларов. В эту сумму вошли все расходы на инженерные коммуникации, укладку асфальта на участке дороги, ведущей к дому, и даже обустройство бассейна. Площадь Casa Tiny – 26 м², на которых разместились кухня, плавно переходящая в террасу, открытая спальня на втором уровне, в которую ведут бетонные ступени, санузел и зоны хранения вещей. Как экстерьер, так и интерьер выполнены с использованием двух «ключевых игроков» – бетона и местной породы дерева парота. В доме нет привычных многим застекленных окон. Благодаря бетону, высокому потолку и деревянным жалюзийным ставням, даже в самые жаркие мексиканские дни здесь всегда комфортно.
Читайте также: «Здание-волну» в датском Вайле запускают в эксплуатацию.
-
Ищу идею Big Birch House. Американська класика від Софії Журко та Олени Олійник Історія цього будинку розпочалася кілька років тому. Софію Журко та Олену Олійник запросили спроєктувати інтер'єр заміського вже збудованого будинку та реконструювати його фасад. Виїхавши на ділянку, дизайнерки побачили велику дерев'яну будівлю з клеєного соснового бруса, який простояв порожнім останні 10 років та вимагав серйозного оновлення. Проєкт отримав назву Big Birch House завдяки величезним старим березам, що вишикувалися біля вхідної групи.
-
Birdbox – будинок-шпаківня в Норвегії
-
Ищу идею Будинок колекціонера Замовником цього проєкту виступив колекціонер українського сучасного мистецтва. Його добірка мистецтва стала відправною точкою для концепції будинку. Плідній роботі в реалізації інтер'єру сприяло давнє знайомство власника будинку з автором, дизайнеркою Анастасією Орденанс, яка реалізовує вже не перший проєкт для старого клієнта.
-
Ищу идею House on Tatarka Hill. Мінімалістичний будинок від Drozdov&Partners Будинок на Татарці – проєкт добре відомої в Україні студії Drozdov&Partners. Мінімалістська приватна резиденція розмістилася на вузькому звивистому пагорбі, у характерній улоговині, подібній до амфітеатру. Перед архітекторами (Олег Дроздов, Сергій Костяний, Костянтин Руднєв, Віталій Правик) стояла задача створити середовище, де б мешканці відчували своїм домом все оточення ділянки, разом зі схилами пагорба, деревами та рослинами, які б, немов візерунки шпалер, змінювалися щосезону.
-
Ищу идею Райский уголок из старой дачи всего за четыре недели: проект Александры Крючковой Всем известно, что ремонт – процесс утомительный, затратный и очень длительный. Но дизайнер Александра Крючкова, основательница студии Kassa Design, уверена, что старенькую дачу можно превратить в уютный, красивый и атмосферный дом для жизни всего за четыре недели. Да еще и с минимальными затратами. Основными идеями и техниками дизайнер делится в сегодняшней статье.
-
Ищу идею Дім-схованка у мексиканській долині Свій останній проєкт архітектурне бюро HW Studios сховали у схилі. Будинок майже невидимий зовні, проте відкритий до природи зсередини. Ідея архітектури навіяна дитячими іграми – коли, сховавшись під ковдрою, малюк почувається у надійному укритті. Будинок справді ніби акуратно накритий зверху, тільки замість простирадла тут бетонне склепіння, що робить простір «настільки безпечним та інтимним, що воно здатне відганяти духів, привидів чи демонів, які можуть спіткати нас зовні».
-
Atelier Pierre Thibault: модерністський будинок в Канаді
-
Ищу идею Українська люстра DNA стала символом виставкового будинку в Огайо З року у рік ми спостерігаємо за постійно зрозтаючим попитом на українську продукцію не лише на вітчизняному ринку, а й за кордоном. Українські виробники, дизайнери та архітектори, розробляючи та виготовляючи ексклюзивний декор та предмети інтер'єру, стають все популярнішими на іноземному ринку. Чергове тому підтвердження — 6-ти метрова люстра DNA від українського виробника NLL, яка оселилася в одному з виставкових будинків Огайо.
-
Ищу идею KHI House у Греції: маєток для колекціонерів Поблизу Пелопоннесу, на пологому схилі біля оливкового гаю розташувалася вілла KHI House. Над проєктом маєтку працювала студія LASSA Architects. Архітектори створили будівлю, схожу на літеру Х, одноповерховою, аби вона не здіймалася вище дерев, а з тераси на даху відкривався панорамний вид на море.
-
Дом для отпуска: частная архитектура от студии Edwards White architects