Casa Bahia Azul. Приватний будинок у Чилі
HIS
Архітектура та природа: гра у геометрію
Архітектори зі студії Felipe Assadi Arquitectos Феліпе Ассада, Франсиско Пулідо, Алехандра Арайя побудували в місті Лос-Вілос на території Чилі дім. Назву носить він відповідно своїй локації — "Синя затока" (Casa Bahia Azul). Розташована приватна резиденція на схилі пагорба і нагадує величезний корабель на краю моря. Будинок складається з кількох рівнів, а його лаконічний прямокутний об'єм обігрується за рахунок різнорозмірних вікон та чудового пейзажу навкруги.
Основний будівельний матеріал, що застосовувався на об'єкті, — бетон. Фактура стін, підлоги і стелі підкреслюється сонячним світлом та променями, що заливають будинок. Лаконізм і елегантність внутрішнього простору пов'язує будинок перш за все з навколишньою природою.
Архітектурна ідея полягає в протиставленні двох різних підходів до організації оформлення будинку: в інтер'єрі, де витриманий більш-менш звичайний ритм життя, та екстер'єрі, діагоналі якого вступають у діалог з горизонтальною водною поверхнею та кам'яними пагорбами берегів.
Фото: FERNANDO ALDA
-
The Wild House: скульптурний екологічний дім в Індії
Архітектура - Ищу идею Zaha Hadid Architects: станція метро в Ер-Ріяді У грудні 2024 року відкрилася станція метрополітену King Abdullah Financial District (KAFD), спроєктована архітектурним бюро Zaha Hadid Architects (ZHA). Розташована в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді, станція вражає своїм характерним хвилеподібним решітчастим фасадом, який поєднує сучасну естетику та функціональність.
-
Кубічна церква Frihamnskyrkan: сучасний простір для шведської громади
Архітектура - Ищу идею Людиноцентрична архітектура: проєкт багатоквартирного будинку для сучасних міст від IK-architects Архітектурне бюро IK-architects, засноване Катериною Яровою, презентувало своє бачення багатоквартирного будинку, що відповідає викликам сучасного міста. Проєкт Nordic Nest, створений для Київської області, демонструє інноваційний підхід до архітектури, орієнтованої на людину.
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архітектура -
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архітектура -
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архітектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архітектура -
Скляний торговий центр у Сеулі: редизайн від Heatherwick Studio
Архітектура