Будівельний дизайн
HIS
Тема переробки сміття та інших відходів є актуальною не стільки для країн прогресивних, де цей процес вже поставлено на потік, а, скоріше, для таких як наша. Однак активні дії в цьому напрямку, як і раніше, роблять іноземні дизайнери, що зацікавлені в практично безвідходному існуванні людства.
Переробка сміття перш за все робить світ чистішим, тоді як особливий світ дизайну завжди знаходить в смітті матеріали для подальшої їх переробки в щось, що може бути корисним в майбутньому для всіх.
Саме так з’явилася колекція Recycle Series, що її спроектувало китайське бюро Bentu Design. Серія є своєрідною рефлексією ситуації, в якому опинилося сучасне суспільство споживання. В данному випадку мова йде про будівельне сміття, яке, на думку дизайнерів, становить біль значну небезпеку, ніж всі вважають. Тому Bentu Design вирішили, що будівельні відходи, при правильній переробці, можуть служити гарним матеріалом для промислового дизайну, що й довели на практиці.
Предлагаем вашему вниманию также несколько удивительных идей для грамотной утилизации мусора, которые поражают своей функциональностью и нуждаются лишь в вашем небольшом усилии и желании: Дайте мусору второй шанс. 12 «трешевых» идей.
-
Англійська для Архітекторів: інтенсивний курс ARCHI SPEAK
Радимо відвідати -
Будинок-теплиця в Сан-Мініато: сучасний приклад енергоефективності та інновацій
Ідея -
Квартира в Тайбеї площею 17,6 кв. метрів
-
Дизайн та діти: оновлений музей Young V&A в Лондоні
-
Дизайн для сталого розвитку: як створити екологічний офісний простір?
-
Лаконічний дизайн квартири площею 32 кв.м від Ольги Бондарь
-
Glasshouse: кінетична теплиця від Heatherwick Studio
-
BIGNIK — гігантський плед для наймасштабнішого пікніка від братів-дизайнерів Френка та Патріка Ріклінів
-
Перспектива використання архітектури в лікуванні. СUBA BUBA у Харкові
-
Итальянец создал диван из использованных масок и назвал его Couch-19