Будинок на воді
HIS
Проект WaterNest 100 від студії Giancarlo Zema Design Group
Нову концепцію використання водойм по всьому світу запропонували італійські архітектори з студії Giancarlo Zema Design Group. Спеціально до цього літа, ніби пророкуючи таку шалену спеку, співробітники бюро підготували проект, під назвою WaterNest 100.
В теорії плаваючі вілли WaterNest 100 можуть виконувати функції як приватного будинку, так і офісу, магазину чи ресторану. Нацголовніше — ця конструкція абсолютно екологічна.
Будівлі діаметром в 12 метрів, що візуально своєю формою нагадує шайбу, пропонується виготовляти з перероблених матеріалів, деревини й алюмінію. Два величезних балкона з панорамними вікнами забезпечують природним освітленням весь нижній поверх, а більш приватні приміщення, такі як спальні і ванні кімнати, розміщені під дахом.
Концепція була виконана за замовленням британської фірми EcoFloLife, яка наразі реалізовує проект в одному з водоймищ Лондона.
-
The Wild House: скульптурний екологічний дім в Індії
Архітектура - Ищу идею Zaha Hadid Architects: станція метро в Ер-Ріяді У грудні 2024 року відкрилася станція метрополітену King Abdullah Financial District (KAFD), спроєктована архітектурним бюро Zaha Hadid Architects (ZHA). Розташована в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді, станція вражає своїм характерним хвилеподібним решітчастим фасадом, який поєднує сучасну естетику та функціональність.
-
Кубічна церква Frihamnskyrkan: сучасний простір для шведської громади
Архітектура - Ищу идею Людиноцентрична архітектура: проєкт багатоквартирного будинку для сучасних міст від IK-architects Архітектурне бюро IK-architects, засноване Катериною Яровою, презентувало своє бачення багатоквартирного будинку, що відповідає викликам сучасного міста. Проєкт Nordic Nest, створений для Київської області, демонструє інноваційний підхід до архітектури, орієнтованої на людину.
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архітектура -
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архітектура -
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архітектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архітектура -
Скляний торговий центр у Сеулі: редизайн від Heatherwick Studio
Архітектура