Buddha house. Летний особняк от Yunakov architecture
Анастасия Белогривцева
Для досуга, медитаций и приема гостей
Компания Yunakov architecture начала новый календарный год с презентации своего очередного реализованного проекта. На этот раз представители архитектурного бюро продемонстрировали снимки летнего дома, интерьер которого был создан для очень интересной, молодой, дружной и гостеприимной семьи. Заказчики следуют буддизму, увлекаются йогой и не представляют свою жизнь без путешествий. Дом площадью 170 кв. м создавался для досуга, медитаций и приема гостей.
Над проектом работали Иван Юнаков, Ольга Корниенко, Ярослав Катрич и Тимофей Богатыренко. Перед командой стояла непростая задача: создать и оформить максимально удобное, многофункциональное пространство на небольшом участке земли. Помимо комфорта заказчики также мечтали о царящей в доме атмосфере теплоты, уюта и легкости.
Особняк состоит из гостиной, что объединена с кухней и столовой в одно эргономичное пространство, спальни хозяев, спа-зоны, спортзала, санузла и 2-х террас с бассейном. По форме здание напоминает букву «Г», обращённую в сторону внутреннего двора. Именно за счет такого расположения и благодаря большим раздвижным окнам, в теплое время года, дом полностью «раскрывается» ландшафту, а жилое пространство перетекает на лужайку. К тому же созданную архитектурную композицию поддерживают уличные перголы.
В оформлении фасада дома были использованы дерево, стекло и металл, в интерьере же были также применены камень, медь и много фактурного текстиля, дабы наполнить дом уютом, придать ему необходимое настроение и немаловажный для хозяев дух.
Фото: Олег Стельмах
Читайте также: По мотивам Френка Райта.
- Ищу идею RELOGGED: пересмислення зрубу від Balbek Bureau Уявіть собі приватний будинок на березі річки, прихований серед природи, де сучасний дизайн перетинається з автентичною архітектурною традицією зрубу. Це проєкт Relogged від української Balbek Bureau, де традиційна естетика зрубу була переосмислена з метою створення простору, що гармонійно поєднує природну простоту й сучасний комфорт.
-
Архітектурний мінімалізм і декоративність: дім Neville Park у Торонто
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Інтерв'ю - Ищу идею Відновлення спадщини: проєкт SMART25 як симбіоз історії та сучасності Уявіть собі простір, який поєднує в собі дух минулого та сучасну функціональність — саме таким є проект SMART25, створений командою студії Т17. Вони взяли на себе амбіційне завдання — перетворити родинне львівське житло, якому вже майже 100 років, на комфортну та сучасну оселю.
-
Архітектурна студія SHOVK здобула Гран-Прі на XIV Всеукраїнському архітектурному конкурсі ІНТЕР’ЄР РОКУ
Подія -
«Вілла для життя та виживання» від студії NKey: автономний всесвіт на краю світу
Архітектура -
Dzen House: будинок гармонії та спокою від від Shovk Studio
Вибір редакції - Ищу идею Проєк Luxe від Kornienko Architects: від мрії до реальності Власники цього маєтку – досвідчені мандрівники, які відвідали найкращі готелі світу і мріяли про власний будинок, що буде схожий на найрозкішніший та найзручніший готель, якого вони ще не бачили. Для реалізації цієї мрії вони звернулися до Kornienko Architects, і так народилася концепція будинку Luxe.
-
Birdbox – будинок-шпаківня в Норвегії
- Ищу идею Krasnyk House: котедж у Карпатах Архітектори Аліна Саніна та Сергій Губарь звернулися до витоків гуцульської архітектури, щоб побудувати невеликий сучасний котедж у самому серці Карпат. Дворівневий будинок розташований у селі Красник Верховинського району Івано-Франківської області. Проста і лаконічна конструкція, що має характерні риси традиційних дерев'яних будівель, виконана з сучасних і довговічних матеріалів, які гарантують комфорт та затишок, тим самим сприяють розвитку туризму в регіоні.