Bordo: компактний та комфортний інтер'єр від Олени Фатєєвої
HIS
Колір відіграє важливу роль ледь не у кожному інтер'єрі творчої майстерні Fateeva Design. Основою цього скромного по метражі київського проєкту став відтінок бордового, який плавно перетікає з одного приміщення до іншого.
Спочатку квартира в новому будинку виглядала не найкращим чином: невеликий темний коридор з ванною кімнатою, моноліт колони навпроти вхідних дверей, два невеликі приміщення та балкон. Однак бажання зробити з неї комфортне житло для замовника виявилося сильнішим за невдале планувальне рішення. Після перепланування 42 кв. м вмістили максимальну кількість приміщень: невеликий гардероб для верхнього одягу та нішу для лиж, ванну кімнату, повноцінну гардеробну з пральною, вітальню з просторим диваном, кухню з островом та спальню з двоспальним ліжком.
Оскільки з власником квартири Олену Фатєєву пов'язувала давня дружба, дизайнер чудово знала, що йому сподобається, а від чого точно слід відмовитися. У повсякденному житті він віддає перевагу яскравим кольорам, максимальній функціональності і комфорту. Ось чому простір інтер'єру нагадує складно скроєний костюм, підігнаний під колір очей та розмір свого власника.
Господар квартири проводить вдома другу половину дня, а рано-вранці вирушає на роботу. Тому головну роль у цьому інтер'єрі відіграють — кухонний острів, він же і барна стійка, шкіряний вальяжний диван у вітальні та затишна спальня. А оскільки вікна квартири дивляться на захід, він щовечора спостерігає захід, що заливають небо.
«Я завжди зважаю на колірні рефлекси, які через вікна проникають в інтер'єр. У разі свої умови диктував лише захід сонця. Саме з цієї причини я зупинила вибір на відтінках бордового та мокрого асфальту. Для наших замовників це досить сміливе рішення. Сьогодні ми більше не беремо в роботу смарт-проєкти, а за це охоче взялися лише тому, що отримали карт-бланш і все, що вимагалося — вписатися в обумовлений бюджет. Завдяки такому підходу інтер'єр вийшов ергономічним, функціональним і дуже впізнаваним», — згадує дизайнерка Олена Фатєєва.
Менеджер проєкту: Valentyn Tryntsukov
Фото: Sergey Polyushko
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.