Бондмобіль повертається: Aston Martin відновив виробництво DB5, оснащеного шпигунськими гаджетами
HIS
Автомобілів, як і жінок, у Джеймса Бонда було чимало. Та найзнаменитішим, що вартує статусу "ікона стилю", все ж таки був Aston Martin. Вперше на екрані він з'явився у 1964. Кермувати бондмобіль DB5 довірили Шону Коннері — першому виконавцю ролі агента 007. Нині тривають зйомки 25-ї Бондіани, і Aston Martin DB5 повертається. Та повертається не лише на екрани: у кінці 2020 автівку зможуть придбати затяті поціновувачі шпигунських гаджетів та шанувальники стрічки.
З 1963 по 1965 роки було випущено близько 1000 Aston Martin DB5. Потім виробництво культової автівки зупинили. У 2019 Aston Martin DB5, створений спеціально для зйомок чергового випуску Бондіани, пішов з аукціону RM Sotheby's за 6,4 мільйона доларів. Через 55 років Aston Martin вирішив відновити виробництво DB5. Перша серія матиме обмежений тираж та складатиме 25 екземплярів. Вартість автівки з найпростішою комплектацією становитиме близько 3,5 млн доларів. Вимогливим клієнтам та фанам стрічки будуть доступні всі шпигунські гаджети, які були в розпорядженні агента 007.
Процес створення одного бондмобіля займає близько 4500 годин. Над виробництвом працює підрозділ Heritage заводу Aston Martin, що розташований в Ньюпорт-Пагнелл. Heritage спеціалізується на реставрації олдтаймерів, а нові автомобілі якраз будуть їх точними копіями. Відповідність контролюватимуть співробітники кінокомпанії EON Productions, яка і фільмує Бондіану. Та, на щастя, новий автомобіль виглядатиме як старий лише зовні. "Начинка" та електроніка сучасного Aston Martin DB5 відповідає сучасності.
Та найцікавіше — це гаджети, над розробкою которих працював Кріс Корбулд, котрий управляв спецефектами у стрічці. Щоправда, вмонтовані "шпигунські іграшки" будуть доступні в залежності від законодавства країни, в якій проживає покупець. Випуск перших автомобілів заплановано на кінець 2020 року.
-
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архітектура -
«Архітектори надії»: фільм про відбудову України під час війни
Подія -
Рікен Ямамото — лауреат Прітцкерівської премії 2024 року
-
Девід Чіпперфільд – лауреат Прітцкерівської премії 2023 року
-
Майстерність та естетика віртуальності: 10 випускників Академії дизайну в Ейндховені
-
Disney представив скульптуру Міккі Мауса, натхненну малюнком Вірджила Абло
-
Louis Vuitton x Yayoi Kusama: друга зіркова колаборація
-
Nudo: меблі з каменю від Келлі Вестлер
-
18.08.2021 13:48
Как выбрать смартфон для разных задач
-
Дизайнер Лі Брум провів онлайн екскурсію для українських колег своїм нью-йоркським пентхаусом