Bohostudio: квартира для творчої родини у ЖК Славутич
HIS
Створення інтер'єру для творчих людей, з одного боку, — завдання непросте, а з іншого — вкрай захопливе. Саме з таким завданням зіткнулася Єлизавета Пишнєва, керівник студії Bohostudio. Щоправда, її креативні замовники чітко сформулювали свої побажання, які стосувалися як функціонального наповнення їхнього майбутнього житлового простору, так і його стилістичного рішення. Завдяки цьому команді Bohostudio вдалося швидко налаштуватися на потрібну хвилю та без зайвих правок створити інтер'єр, який перевершив усі очікування родини.
Головним героєм у дизайні всіх кімнат став зелений колір. В процесі вибору господарі не змогли зупинитися на одному відтінку, тому обрали кілька варіантів, які у майбутньому використали в різних приміщеннях. Винятком стали коридор та гостьовий санвузол: їх зробили нейтральними та пофарбували в шляхетний бежевий колір. За словами авторки проєкту — керівниці Bohostudio — Єлизавети Пишнєвої, на колірну гаму інтер'єру вплинула архітектура житлового комплексу: чорно-білі фасади, які плавно переходять у чорні віконні отвори всередині приміщень.
На площі у 64 кв.м необхідно було розмістити зону для загального дозвілля (цим місцем стала кухня-вітальня), спальню з гардеробом для батьків, кімнату для сина-підлітка, 2 санвузли, а також продумати місце для пари їх чотириногих улюбленців, які по праву вважаються повноцінними членами сім'ї.
При плануванні кухні-вітальні, авторський колектив невмисне відмовився від обіднього столу та віддав перевагу багатофункціональній барній стійці, за якою господарі можуть не тільки їсти, а й працювати. Традиційні верхні модулі також встановлювати не стали, тут повісили відкриті полиці, які пофарбували в тон стіни. У такий спосіб дизайнери прибрати «відчуття кухні» та вписали її у житловий простір. Щоб візуально полегшити конструкцію острова та кухні, для стільниць використали тонкий hpl пластик у чорному матовому кольорі.
Вітальня: Фарба – Sadolin, підлога – керамограніт під бетон Cerrad, диван – Interia, журнальний столик Plane від Woo furniture, килим «РУХ» від Zvyazani, крісло – LaForma. Кухня та острів: на замовлення столярна майстерня Teslar. Тумба під ТВ та буфет – на замовлення Woodville, барні стільці Lystok від Dobro. Настільний світильник на тумбі Beam, ваза Muuto, графін та склянки – салони Zavodshop, Svetoria.
У вітальні розмістили мінімалістичний диван від Interia та збільшили підвіконня для додаткового посадкового місця. Ця локація стала улюбленим місцем не лише господині, а й її собачок. Практично всі меблі, що використовуються в інтер'єрі, були виготовлені в Україні. Виключенням стали крісло та стілець у спальні, їх виробник — іспанський бренд LaForma.
Замовниця мріяла про спальню за скляною перегородкою. Для того, щоб реалізувати цей задум, дизайнери перенесли вхід до спальні, замінивши глухий перестінок на світлопрозору перегородку. Дверний прохід закладати наглухо не стали, в його оздобленні використали склоблоки з вертикальним рельєфом. У такий спосіб автори проєкту інсолювали глухий коридор, а інтер'єр декорували цікавим індустріальним елементом. У первозданному вигляді залишили бетонний пілон. Його груба поверхня контрастує з гладко пофарбованими стінами та створює цікаву гру фактур.
Спальня: фарба – Sadolin, підлога – ламінат під світле дерево. Ліжко Woodsoft, приліжкові столики Mikser від Staritska Maysternya, стілець – Laforma, настільний світильник Marselis, аналоговий годинник Braun, ваза Tree Trank – салони Zavodshop, Svetoria.
Кімната для сина вийшла стриманою та функціональною. Тут розмістили все необхідне для сучасного підлітка: великий робочий стіл для навчання та ігор, спальне місце та шафу. Візуальним акцентом стало вікно обрамлене коробом із фанери з розширеним та укріпленим підвіконням. Одну зі стін залишили з фактурою керамічної цегли, просто забарвили у білий колір, а протилежну пофарбували у складний синьо-зелений відтінок.
Дитяча: фарба – Sadolin, підлога – ламінат під світле дерево, ліжко Sleeponnn, робочий стіл Drommel, светильники Radius Lamp от The Fild, настільний годинник Normann Cph, постер Sergiy Maidukov, декоративні пташки Normann та офісні аксесуари – салони Zavodshop, Svetoria.
Санвузли розділені на основний та гостьовий. В основному дизайнерам вдалося розмістити простору душову, тумбу з умивальником, підвісний унітаз та шафу для пральних засобів. Враховуючи невеликий метраж та велике функціональне навантаження санвузла, це приміщення декором ускладнювати не стали, інтер'єр реалізували у монохромній гамі.
Гостьовий санвузол стилістично об'єднаний із коридором: стіни пофарбовані у бежевий колір, а на підлозі — великоформатний керамограніт під бетон. Відкриту тумбу під умивальник зробили з металу у чорному матовому кольорі. Головною окрасою простору став світильник Top Top від Fild design.
Санвузли: настінна плитка зелена – Vogue Ceramica, настінна плитка чорна – Rako, плитка для підлоги – Cerrad. Тумба та шафа – майстерня Teslar, вішалка настінна – Fild design. Відкрита тумба у гостьовому санвузлі – мастерня Woodville.
Фото: Катерина Золотухіна
Читайте також: Уютная квартира-студия от Bohostudio.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.