Альпийский минимализм от архитектора Елены Самариной
HIS
Владельцы этой квартиры очень активные люди, которые много путешествуют, общаются и пребывают в непрерывном поиске новых ощущений. К одному месту жительства семья мало привязана, но, как ни странно, заказчики оказались сверх требовательными относительно комфортных условий будущего жилья. «В соответствии прогрессивным технологиям» – так звучало одно из главных их пожеланий.
Квартира расположена в центре города недалеко от горнолыжного комплекса. Подразумеваем, что этот фактор стал не только поводом назвать жилой комплекс «Альпийским», но и послужил толчком оформить интерьер в стиле minimal.
В связи с основным пожеланием заказчиков квартира была оснащена приточно-вытяжной системой вентиляции и кондиционирования, системой управления светом, в том числе и с айфона, системой управления оконными роллетами с электроприводом, что дает возможность отдохнуть, не привязываясь ко времени суток, после длительных перелетов, а также качественным звуком системы MULTI ROOM. Также, в спальне имеется опускающийся экран и проектор, которые позволяют не только комфортно смотреть кино, но и могут интерактивно изменить настроение интерьера.
В общей сложности ремонт длился около трех лет, львиная часть времени и внимания была отдана на разработку и реализацию выше упомянутых коммуникаций. Основным цветом в оформлении пространства стал белый, заказчики хотели получить как можно меньше лишнего, как в отделке, так и в наполнении. Перед Еленой Самариной стояла задача все максимально «встроить» и «скрыть», ведь хозяевам не хотелось не лишних люстр и прочих светильников, ни обилия мебели и декора.
Таким образом родилась идея дощатого потолка над диваном в зоне студии, которая не только утеплила интерьер, но и создала идеальную геометрию пространства. Тонировка дерева соответствует цвету напольного покрытия, имитирующего натуральный мрамор. Идеально вписался в пространство гостиной диван EDRA, который вмещает довольно много гостей, благодаря отсутствию подлокотников. Минималистические кухонные фасады идеально растворились в помещении и соединились с плоскостью стены.
Эффект уютного теплого пространства в спальне был достигнут благодаря финским декоративным панелям, которые совмещают в себе природную красоту натурального материала и передовые методы его обработки.
Комната малыша выглядит просто космически. Автор стремилась создать пространство, которое могло бы легко трансформироваться и не ограничивать рост, развитие и интересы ребенка. Так, одной из комплектующих выступил диван-трансформер от фабрики FUTURA, который служит одновременно и набором кресел, и диваном, и двуспальной кроватью. Все лишнее было спрятано во вместительный встроенный гардероб.
В качестве озеленения был использован стабилизованный мох. Обильно он представлен в самом непредсказуемом месте — ванной комнате, которая до этого была объединена с санузлом. Это экологическое и креативное решение помогает хозяевам ощутить близость к природе даже в условиях интенсивного, городского ритма жизни.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Інтерв'ю -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.
-
Проєкт Darvina від Насті Мірзоян: сучасний інтер’єр у історичному центрі Києва
Вибір редакції