9 дизайнерских мини-апартаментов площадью до 25 м², на которых поместилось всё
Ева Шилингер
Маленькие квартиры – настоящий вызов для дизайнеров. Мы подобрали 9 примеров того, как им удалось с таким вызовом справиться, обустроив апартаменты, в которых есть все необходимое. Хотя их площадь всего от 13 до 25 м²!
13 м²
Эти миниатюрные апартаменты – работа дизайнер Szymon Hanczar. На такой площади он ухитрился разместить и спальню-чердак, и ванную, и кухню, и обеденную зону. Место нашлось даже для стиральной машинки, гамака и велосипеда.
15 м²
Эти апартаменты расположены в чердачном помещении одного из старинных зданий Бейрута. Над проектом работала студия Eliemetni, которая дала ему красноречивое название Shoe Box (коробка для обуви).
15 м²
Еще один пример работы дизайнеров на площади 15 м², на этот раз в 9-м округе Парижа. Этим мансардным помещением занимались специалисты местной Batiik Studio. Бюджет проекта составил 33 000 €.
15 м²
И снова 15 м², на этот раз в исполнении дизайнера из Тель-Авива Ranaan Stern. Владелец апартаментов – творческий человек, коллекционирующий книги, предметы искусства и пр. Одним из его главных пожеланий было получить достаточно места для хранения своих сокровищ. За 4 недели дизайнер создал проект, который полностью удовлетворил заказчика и вскоре был реализован.
19 м²
Эта небольшая квартирка находится в Лондоне. Ее интерьер – дело рук дизайнеров студии Ab Rogers Design. Сэкономить пространство помогла кровать, поднятая почти под потолок, и таким образом освободившая место для гардеробной.
20 м²
Эти стильные апартаменты находятся в Нью-Йорке. Их площадь – всего 20 м², над каждым сантиметров которых ломали голову дизайнеры студии MKCA. Они-то и спрятали все, что только можно было спрятать, в стену.
21 м²
Если у небольшого помещения высокий потолок – это существенный бонус, которым дизайнеры поспешат воспользоваться. Так случилось и с этими берлинскими апартаментами, над которыми работали студия Spamroom и архитектор John Paul Coss.
.
22 м²
Зачастую при такой площади хозяин апартаментов может рассчитывать разве что на душевую. Но в этих апартаментах, расположенных в столице Тайваня Тайбэе, специалисты студии A Little Design нашли место даже для полноценной ванны.
25 м²
По сравнению с предыдущими апартаментами, эти, расположенные в Барселоне, можно назвать необыкновенно просторными! Ведь речь идет о целых 25-ти квадратах! Над их обустройством работали дизайнеры из Naimi Architecture, которые придали тесной квартирке неповторимый шарм.
Читайте также: Только в Японии: конкурс ландшафтного дизайна для кузова грузовика.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.
-
Проєкт Darvina від Насті Мірзоян: сучасний інтер’єр у історичному центрі Києва
Вибір редакції - Ищу идею CAPE QUIET: простір для відпочинку та перезавантаження від loft buro Апартаменти CAPE QUIET пропонують мінімалістичний простір, призначений для відпочинку та перезавантаження. Це компактне багатофункціональне приміщення демонструє як архітектурну, так і економічну винахідливість.