164th Apartment: проєкт квартири від студії Outlab в ЖК Новопечерські Липки
HIS
Дизайнери студії Outlab Павло Будь та Олександр Вікторов розробили загальний концепт простору, тоді як основними роботами займався власник квартири. Апартаменти площею 185 кв.м розташовані в одному з центральних районів Києва та призначені для сім'ї з двома дітьми.
164th Apartment – комфортний та функціональний простір, де переважають світлі спокійні відтінки в поєднанні з холодною кам'яною текстурою. Клієнт реалізував проєкт у найкоротший термін – за 3,5 місяці, що для нього стало рекордним часом втілення ідеї. Стилістику квартири визначив також він, взявши за лейтмотив оформлення приміщень керамогранітом.
Кухня представлена системою шаф, симетрично розташованих по обидва боки робочої зони. Між ними – ящики із чорними скляними фасадами. Керамогранітний кухонний фартух переходить у робочу поверхню, нижні фасади та стільницю острова. Складним технічним аспектом було віддалене розташування мокрої зони кухні від стояка каналізації та водопроводу. До розв'язання проблеми дійшли завдяки професіоналізму підрядників. Поруч з островом вздовж стіни розташований обідній стіл Filigree бренду Molteni&C із темного дерева в оточенні стільців Outline того ж бренду.
Колону навпроти обіграли, створивши невелику лаунж-зону із двома кріслами з видом на басейн. Вона виділяється завдяки обрамленню зі шпонованих панелей із темного горіха в тон обіднього столу. У проєкті використали трекове освітлення компанії LTX та декоративне освітлення компанії FLOS при комплектації студії світла LUMO. Просторий модульний диван-трансформер Gamma у шкіряній оббивці темно-зеленого кольору відокремлює зону вітальні. Перед ним – навісна консольна тумба із вмонтованими висувними ящиками із верхнім покриттям із керамограніту в тон стіні.
Перше, що впадає у вічі в спальні – малюнок на всю стіну, виконаний по трафарету декоративною штукатуркою. У кімнаті переважають теплі бежево-коричневі тони. На підлозі ламінат із візерунком «ялинка». Розсувні двері з темного скла з лінійним піскоструминним напиленням відокремлюють гардероб від спальні.
Завершенням композиції служить господарська ванна кімната. Основна лінія оформлення керамогранітними плитами збережена в обробці акцентної стіни та частини підлоги, де розташована сама ванна. Поверхня туалетного столика виконана з того ж керамограніта і утримується тонкими металевими ніжками, створюючи ефект невагомості. Два масивні дзеркала над умивальником навпаки візуально збільшують простір.
Гостьова спальня оформлена за аналогом із господарською. У гостьовому санвузлі встановлені щілинні мийки BLISS ceramica із спеціально виготовленими під них тумбами.
В одній із дитячих біля вікна розташована м'яка лаунж-зона. Її узголів'я продовжується на стіну до стелі. З іншого боку – компактна робоча зона. По центру кімнати – просторе ліжко. Основний колір оформлення кімнати білий, доповнений бежевими тонами та дерев'яними текстурами у вигляді підлоги, робочого столу та вставок, що розділяють секції шафи. Друга дитяча відрізняється використанням шпалер на стіні біля ліжка і штор темного синьо-зеленого кольору із щільного текстилю.
Також у квартирі є три санвузли, пральна та вбиральня кімнати. У проєкті застосували систему прихованого кондиціювання. Для її реалізації стеля у всій квартирі опустили на 180-200 мм. Установки приховали в вбиральні та пральні, де висота стелі не головний критерій функціональності простору.
Фото: Андрій Безуглов