В Киеве собрали самую большую коллекцию галерейного дизайна в Украине
HIS
Украинское сообщество дизайнеров и архитекторов отпраздновало начало украинской истории галерейного дизайна
4 декабря по инициативе салона Davis Casa состоялась встреча представителей украинской дизайн-индустрии, среди которых были Юрий Рынтовт, Федор Возианов, Юрий Зименко, Фаина Эренбург, Екатерина Васильева, Виктория Алехина, Александрина Лукач, Наташа Егорова, Лариса Цыбина, Ольга Фрадина, Инна Педан, Яна Молодых, Анастасия Орденанс, Елена Фатеева, Константин Ковшевацкий и другие.
Гости и эксперты обсуждали культурный код украинского дизайна; могли ознакомиться с новой «этно-романтической» экспозицией салона, куратором которой стала Анастасия Белецкая, креативная директор компании Maïno Design Ukraine; а во время особого события вечера, которой стала «пре-презентация» проекта Decoding. First Ukrainian Experience, — воочию убедиться в мощной силе современных предметов украинского галерейного дизайна, способных изменить внешний вид интерьера.
Автор проекта, шеф-дизайнер Intemporary Design Studio Александрина Лукач рассказала о том, как изменила генетический код жилого интерьера, интегрировав в него 196 предметов от 40 украинских дизайнеров, и тем самым собрав одну из крупнейших коллекций галерейного дизайна в Украине.
«В Decoding. First Ukrainian Experience передо мной стояла задача без радикальных вмешательств полностью изменить, омолодить и переосмыслить готовый интерьер, выполненный в стиле современной классики. Я согласилась взяться за работу при одном условии: все необходимое для «перекодировки» мы возьмем от украинских авторов. Результатом стал успешный опыт не просто декора, а именно «декодинга» интерьера, и моя окончательная уверенность, что украинским дизайнерам есть чем удивлять мир!» — сказала Александрина Лукач.
Читайте также: Наталия Кравец: «Любой факап для меня – это старт нового проекта».
-
Краса з українським характером: G×BAR і HVYLYA Design у Тернополі
Выбор редакции -
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие -
Український прорив у світі еко-дизайну: «стіни, що дихають» від MAKHNO STUDIO потрапили у фінал Dezeen Awards 2024
Идея - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
-
Одразу 2 проєкти YOD Group отримали відзнаку Best of Best в Міжнародній архітектурній премії Architecture Masterprize
-
«Архітектори надії»: фільм про відбудову України під час війни
Событие - Ищу идею Сила символів: Waone створив мурал на честь ГУР на Подолі Український художник Володимир Манжос, більш відомий під псевдонімом Waone, презентував новий мурал у Києві. Його твір «Мудрий пануватиме над зірками» тепер прикрашає стіну однієї з будівель на Подолі. Ця робота має особливе значення — вона створена у співпраці з Головним управлінням розвідки Міноборони України (ГУР) і символічно відображає їхню діяльність у боротьбі за незалежність України.
-
Відбудова Херсона: конкурс Resilient Cities: Ukraine на найкраще бачення майбутнього міста з використанням Autodesk Forma
Промо - Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.