Мідна естетика. Кілька доступних ідей
HIS
Стильні мідні аксесуари для вашого інтер'єру, що доступні в нашому магазині
Ще на початку 2015 року американський Інститут кольору Pantone оголосив головним кольором марсалу, проте аналогічне авторитетне бюро — Британський інститут кольору AkzoNobel — у другій половині календарного року зробив свої ставки на розкішний відтінок міді. Не дивно, адже цей теплий “металевий” колір об'єднує в собі помаранчевий і рожевий тони, й легко доповнюється іншими відтінками. Подейкують, що наразі мідь з п'єдесталу популярності потіснила бетон та інші модні й актуальні матеріали. Та це і не дивно, адже ще в 17 столітті цей метал активно використовувався саме в декоруванні осель різних частин світу: як першими поселенцями в Америці, так і в благородних французьких інтер'єрах. Мовляв, красивий теплий блиск міді може миттєво вплинути на затишність домівки та її атмосферу.
Безумовно, металеві предмети додають розкоші будь-якому інтер'єру, але на відміну від холодного срібла чи яскравого золота, мідь привносить в простір (громадський він, чи приватний) атмосферу тепла. Особливо ефективно з цим завданням справляються оздоблювальні елементи. Якщо у вас немає можливості мідними листами вистелити цілу стіну, її можна декорувати ось такими світильниками. В такий спосіб тепло вам стовідсотково забезпечено.
Розміри: 1450 мм х 550 мм
Матеріал: мідь
Компанія: Postformula craft
Вартість: 33000 грн
Меблі світлих тонів добре доповнить мідь медового відтінку, а темний інтер'єр стане теплішим і затишнішим шляхом залучення червонуватого металу. До речі, відполірована до дзеркального блиску мідь добре відбиває світло та ідеально підійде для декору приміщень, в яких не вистачає сонячних променів. Яскравий приклад цього — декоративне дерево R-1 з полірованої та вкритою патиною міді.
Розміри: висота 1940 мм.
Матеріал: мідь
Компанія: Postformula craft
Вартість: 13000 грн
Часи, коли мідь використовували тільки для виготовлення проводів, труб та комунікацій залишилися далеко позаду: в останні роки вона все частіше виступає в якості матеріалу для створення меблів та освітлюваних предметів. Чудовій доказ цього — настільна лампа L1, що додасть вишуканих рис не лише офісному простору, а й стане родзинкою домашнього кабінету.
Розміри: 388 мм. х 245 мм.
Матеріал: мідь
Компанія: Postformula craft
Вартість: 7400 грн
Фахівці люблять мідь за пластичність. З неї можна виготовити плафон будь-якої форми. Крім того, порівняно невисока вартість матеріалу дозволяє випускати моделі, доступні для широкого загалу. Одна з таких — кубічний підвісний світильник P-2, що зможе врівноважити хаотичний інтер'єр, додати блиску монохромному простору та просто стати яскравим аксесуаром.
Розміри: 240 мм. х 240 мм. х 240 мм.
Матеріал: мідь
Компанія: Postformula craft
Вартість: 6070 грн
-
Краса з українським характером: G×BAR і HVYLYA Design у Тернополі
Выбор редакции -
Український прорив у світі еко-дизайну: «стіни, що дихають» від MAKHNO STUDIO потрапили у фінал Dezeen Awards 2024
Идея -
Одразу 2 проєкти YOD Group отримали відзнаку Best of Best в Міжнародній архітектурній премії Architecture Masterprize
-
«Архітектори надії»: фільм про відбудову України під час війни
Событие - Ищу идею Сила символів: Waone створив мурал на честь ГУР на Подолі Український художник Володимир Манжос, більш відомий під псевдонімом Waone, презентував новий мурал у Києві. Його твір «Мудрий пануватиме над зірками» тепер прикрашає стіну однієї з будівель на Подолі. Ця робота має особливе значення — вона створена у співпраці з Головним управлінням розвідки Міноборони України (ГУР) і символічно відображає їхню діяльність у боротьбі за незалежність України.
-
Відбудова Херсона: конкурс Resilient Cities: Ukraine на найкраще бачення майбутнього міста з використанням Autodesk Forma
Промо -
Відродження мистецької спадщини: воркшоп "Ближче. Мозаїка України"
Событие -
Panoptikum Collections на Maison et Objet: сила українського колекційного дизайну
Событие -
Бетмен обирає українське: ексклюзивні арт-об’єкти від MAKHNO у резиденції супергероя на Мангетені
-
Зручні міста для всіх та кожного: як пройшла конференція «Інклюзивні простори. Як дизайн змінює життя на краще»
Событие