Глибина простих речей у колекції Ryokan від Staritska maysternya
HIS
Колекція меблів Ryokan від Staritska maysternya, що днями з'явилася у нашому магазині, своєю появою завдячує творчості поета, філософа та каліграфа Рьокана. Його називали дорослою дитиною, божевільним генієм, неперевершеним художником... Що спільного між ним та українськими меблями, про які сьогодні йтиме мова, читайте далі.
Український бренд крафтових меблів та декору Staritska maysternya — це колаборація дизайнера й майстрів, що працюють з натуральними матеріалами й закохані у своє ремесло. Засновники бренду — дизайнер Наталя Буланова та столяр Дмитро Адреянов.
Позаочі кажуть, що вони — поетичний бренд, українське wabi-sabi, що їх речі живі та справжні. Та це й не дивно, адже Наталі з Дмитром вдалося створити власний стиль, стиль про тепло і природне тонке відчуття краси світу, про контрасти життя, любов до дизайну і мистецтва, slowlife і споглядання. Вони люблять поєднувати протилежності: дикі й ідеальні форми, фактурні та високотехнологічні поверхні. Серійні моделі, що виготовляє Staritska maysternya, випускаються обмеженим тиражем, а об'єкти з вінтажного дерева взагалі унікальні. Модельний ряд бренду, який нещодавно став більше ще на одну колекцію (Ryokan) — для втаємничених, для тих, хто надає перевагу авторському над масовим.
Колекція меблів Ryokan, що днями з'явилася у нашому магазині, своєю появою завдячує творчості поета, філософа та каліграфа Рьокана. Вважають, що він вмів бачити поезію, красу та глибину у найбуденніших речах. Краса життя — в поєднанні контрастів, тому колекція зріднює в собі недосконалі, рукотворні, «дикі» речі, що більше схожі на арт-об'єкти чи скульптури, з утилітарними, серійними меблями простих геометричних форм з ідеальними поверхнями. Ці, такі різні за фактурами, предмети відмінно поєднуються і підкреслюють один одного. Складні відтінки обвітреного дерева, експресивний рельєф від бензопили врівноважать чіткі лінії, досконало оброблені дерев´яні та фарбовані металеві поверхні. Завдяки натуральним матеріалам (масив дерева, метал, камінь) прості, на перший погляд, речі здобувають нового сенсу, їх цікаво розглядати, приємно торкатись, дивитись як падають тіні, грають фактури на сонці.
«Откуда берутся образы предметов? Стоящая на подоконнике насадка от миксера, строки из стихов Рьокана, обрезок льна, подгоревший дубовый спил, пятна на детской одежде, торчащие из снега сухие травинки, мельтешащая лента инстаграма, утренние сумерки, звуки Swissjazzradio ... Из всего этого чувственного хаоса выходит вполне функциональная мебель», — посміхаючись коментує Наталя.
А ось і перший представник нової колекції, натхненням для якої стала поезія Рьокана — столик Skhid Т, витончений й легкий.
Зручні як кавові до крісла чи дивану, або як приліжкові.
Два кольори, два розміри: 30хh50 — 3400грн., 34хh50 — 3850грн.
Столики Skhid R — також витончені та графічні. Вони про ніжність ранкових сутінків, павутинки і крапельки роси на траві...
Розміри см: 30хh50 — 3400грн., 34хh55 — 3850грн.
Низький журнальний стіл Skhid на відміну від легких і грайливих кавових, «врівноважений» і лаконічний. Його вартість 8200 грн.
Продовжує колекцію Ryokan стильна «кавова трійка»: столики Konus, Mikser та Korobok. Це були робочі назви, але автори вирішили їх так і лишити, адже колекція якраз про «поезію буденності». Inspiration — зимова графіка за вікном, насадки від міксера, дитячі дерев'яні іграшки...
Кавовий столик Mikser. Ціна: 6300 грн.
Кавовий столик Konus. Ціна: 6300 грн.
Кавовий столик Korobok. Ціна: 5300 грн.
Повнота життя — в поєднанні контрастів. Недосконалі рукотворні форми журнального столика Ryokan гармонійно поєднуються з геометрію та ідеальними поверхнями попередніх предметів. Вартість цього унікального творіння — 10 000 грн.
Читайте також: Стильный функционализм от ROMP.
-
Краса з українським характером: G×BAR і HVYLYA Design у Тернополі
Выбор редакции -
Український прорив у світі еко-дизайну: «стіни, що дихають» від MAKHNO STUDIO потрапили у фінал Dezeen Awards 2024
Идея -
Одразу 2 проєкти YOD Group отримали відзнаку Best of Best в Міжнародній архітектурній премії Architecture Masterprize
-
«Архітектори надії»: фільм про відбудову України під час війни
Событие - Ищу идею Сила символів: Waone створив мурал на честь ГУР на Подолі Український художник Володимир Манжос, більш відомий під псевдонімом Waone, презентував новий мурал у Києві. Його твір «Мудрий пануватиме над зірками» тепер прикрашає стіну однієї з будівель на Подолі. Ця робота має особливе значення — вона створена у співпраці з Головним управлінням розвідки Міноборони України (ГУР) і символічно відображає їхню діяльність у боротьбі за незалежність України.
-
Відбудова Херсона: конкурс Resilient Cities: Ukraine на найкраще бачення майбутнього міста з використанням Autodesk Forma
Промо -
Відродження мистецької спадщини: воркшоп "Ближче. Мозаїка України"
Событие -
Panoptikum Collections на Maison et Objet: сила українського колекційного дизайну
Событие -
Бетмен обирає українське: ексклюзивні арт-об’єкти від MAKHNO у резиденції супергероя на Мангетені
-
Зручні міста для всіх та кожного: як пройшла конференція «Інклюзивні простори. Як дизайн змінює життя на краще»
Событие